1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Alien vs Predator w sieci

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez cloud0, Luty 12, 2010.

1. cloud0

cloud0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam nadzieje że nikt mnie nie zjedzie za tego newsa, jak umieszczam to w złym miejscu to przepraszam. Tak jak w temacie w sieci jest już dostępne Alien vs Predator, np na xbox360iso.com (link w źródle). Ehh już jest też na u nas w dziale gry :p Chciałem tylko dać znać.

źródło:
    XBOX360 ISO

2. Lotnik421 Xbox One

3. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Myślę, że powinieneś dostać bana, ale to tylko moje zdanie. Kompletnie nie rozumiem działu news na tym forum. Każdy może napisać co mu się podoba. Do odpowiednich treści są odpowiednie działy.

4. cloud0

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Hmm. Wydawało mi się że dział aktualności jest po to żeby pisać o newsach związanych z x'em... Tak jak zaznaczyłem wcześniej, chciałem tylko dać znać...

5. Paf9o

Paf9o Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Ja kompletnie nie rozumiem innej rzeczy. Jakim cudem forum, które rzekomo neguje piractwo, dopuszcza do wstawiana linków do pirackich gier.

6. cloud0

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Chodzi ci o link który podałem, czy o dział XBOX 360 Linki - Gry na tym forum?

7. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    cloud0 - osobiście nic do Ciebie nie mam. Przeszkadza mi jednak forma tego działu. Uważam, że w dziale aktualności powinna pisać odpowiednia grupa ludzi z odpowiednimi prawami przyznanymi przez administrację. Tak jak jest to na innym normalny portalu/forum. O piractwo też mi strikte nie chodzi. Jednak ściąganie gier z neta powodem do dumy być nie może i wqr mnie takie publiczne obnoszenie się w tym temacie przez małolatów. Pozdrawiam ;)

Paf9o - xboxforum prowadzi bardzo dziwną politykę. Łamie prawo praktycznie na każdym kroku. Wystarczy, że jeden policjant będzie miał zły dzień, pączek lub kawa będzie za słodka i powie sobie 'dziś przymkniemy największe forum xbox w Polsce' - 1 podpis, 2 telefony i zobaczysz na głównej stronie 'przerwę techniczną' Nie wierzycie? Kwestia czasu, xboxforum jest bardzo skrupulatnie monitorowane każdego dnia.

8. cloud0

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Heh spoko. Rozumiem Cię w sumie... W takim razie nie będę więcej umieszczał takich informacji, skoro ma to być powodem do nerwów czy coś :p

9. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Żaden news to nie jest zwłaszcza że linki są już na forum. Poza tym moim zdaniem news polega na przekazywaniu jakichś nowych informacji na temat gier a nie informowaniu że jest kopia w sieci. Taki info to na SB można pisać.

Kosz.

Wczytywanie...

Poleć forum