1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aliens: Colonial Marines - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 7, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W temacie tylko opinie.

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Jesters

Jesters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pograłem godzinę i stwierdzam że jest to rozczarowanie roku. Grafika i animacje tragedia, czasami nawet mam wrażenie ze głosy dobrze nie pasują w cut scenkach. Jak narazie niczym nie przypomina to survival horroru, ot po prostu im dalej w grze, tym więcej obcych biegnie pod lufę. Co do klimatu i ogólnego gameplayu się nie wypowiem bo grałem za krótko, ale jak dla mnie to ostatni Alien vs Predator było dużo lepsze (które także mistrzostwem swiata nie było).

4. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    tearing na przerywnikach wkurza maksymalnie - co za lenie śmierdzące to robiły

5. Ironkos

Ironkos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tez gralem moze z niecala godzine wiec moge nie byc obiektywny, ale szczerze mowiac to nie chce sie do tej gry wracac... http://patrolp.republika.pl
    Spodziewalem sie wiele bo uniwersum obcego ma potencjal. Dostalismy natomiast gre, ktora wyglada jakby byla stworzona gdzies w 2005 roku czyli raczej slabo...
    Sama rozgrywka poki co tez niezbyt ciekawa. Strzelamy do tak samo wygladajacych dziesiatkow obcych. Ani to straszne ani smieszne... Horror to nie jest.
    Moze chociaz multi bedzie dobre...

Ostatnia edycja: Kwiecień 16, 2015
  6. Ridic4sv

Ridic4sv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Pograłem w multi, 4 vs 4 i lipa jedno wielkie zamieszanie. Pozatym gra jest słaba zaczynając od textur ,animacji i ogólnego wykonania. Mamy kolejnego gniota. Wracam do DS 3, a ACM wypad z dysku.

7. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Tak jak poprzednicy, pograłem z 60min i stwierdzam że gra jest bardzo słaba. Inteligencja obcych polega na biegnięciu prosto pod lufę, animacja prosi o pomstę do nieba. Obcy biegają jakby miały kija w tyłku, tekstury strasznie niskiej jakości. Ani toto horror, ani dobry shooter. Najlepiej by zrobili anulując ten projekt, ponieważ jestem zdania że zgarnie bardzo niskie noty od recenzentów....

8. panborysek

panborysek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Tak po 2 misjach pozostaje potwierdzić opinie poprzedników po Dead Space 3 ta gra graficznie to jakaś kpina wszędzie ciemno nawet po ustawieniu jasności na max maskują w ten sposób niedostatki graficzne,niska rozdziałka i ząbki wszechobecne.Grywalność też na słabym poziomie obcy wychodzą ze ścian i uciekają tak szybko że nie można nadążyć ze strzałem,animacja kiepska,chaos na ekranie.Klimat uciekł zero muzyki tylko kiepskie odgłosy broni strzały jak z kapiszonów, w Alien Trilogy na psx był lepszy klimat a to przez świetną muzę.Niestety nie udało się , średniak.

9. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    Jak na możliwość xBoxa to straszna klapa, grafika nie powala.Już od pierwszych minut stwierdzam ze to nie wypał.

10. depcik94

depcik94 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radomsko
    Gra bardzo słaba zawiodłem się na tej grze.Gra chyba była zrobiona w 2000r. i dopiero teraz ją wydali , dużo błędów , zero klimatu wogule nieczuć że strzelamy.

11. kossity1

kossity1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    gniot roku którego nikt chyba nie przebije przez najbliższe parę lat, duka zwalili teraz to... tyle lat czekałem na dobrego aliena.... takie rozczarowania dawno nie miałem.... grafika to kpina..... Miałem nadzieje, że będzie grafika co najmniej co w dead space, mamy grafe jak z duka a wiadomo ta grafa to masakra, 2003 ? Multi żenada.... sterowanie obcymi nieporozumienie, ai zero , ogólna ocena, tekstury wszystko fuszerka, ocena 2/10, nie dałem jeden bo tytuł gry tylko coś jest wart :p

12. kolbe11

kolbe11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Wiedziałem, że tak będzie odkąd zobaczyłem pojemność płyty, 6GB ? Nawet Catherine zajmowała więcej a wiadomo jak gra wyglądała. Szkoda bo pokładałem w tej grze spore nadzieje.

13. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    eeee ,a tak liczylem na to .... :( ehh tragedia juz poprzednia cześć była lepsza

14. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    No to żeście mnie załamali. Ja z taką nadzieją czekałem na tą grę. Gdzie się podziała kontrola produktu.Że w 2013 roku ukazuje się taka gra,i to z kultowej serii Aliens-wstyd. Ktoś powinien za to beknąć. Po tym co tu przeczytałem ciężko mi się zdobyć na sprawdzenie tego tytułu.

15. kedzior07

kedzior07 Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gierka ********* , klimat wylewa się z głosników , jestem zachwycony tą grą. Animacje są po prostu boskie , same tekstury robią piorunujące wrażenie. Od gierki nie mogę się oderwać , jak dla mnie gra roku ! ! ! .

1 osoba to lubi.
  16. dan14nr

dan14nr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Akurat co do grafiki to podejrzewam, że to w dużej mierze zasługa split-screena. Obraz musi być generowany podwójnie. Zrobiliby graficznego Far Cry 3 to by było po 10 fps na gracza.

Ja dziś wypalę i sam ocenię, bo nie lubię nie grać/oceniać na podstawie innych opinii.

17. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Dobra zaryzykowałem,uruchomiłem grę i powiem tak grafika to jakaś kpina,żenada i w ogóle brak słów. Jedyne co w tej grze jest dobre to to,że jest grywalna. Obcy się zachowują w miarę inteligentnie to znaczy potrafią sobie otworzyć sami drzwi i potrafią też je przede mną zamknąć i chyba zaspawać,bo jak chciałem wejść przez nie to już nie mogłem i musiałem wczytać ostatni zapis aby kontynuować misję. Skończę tą grę i szybko o niej zapomnę. Moja ocena to 5/10.

18. Shodan155

Shodan155 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olkusz
    Grałem przed chwilą w Multi i niestety jest to totalna porażka. O ile single player z początku był nawet znośny o tyle w Mutliplayer dostałem nerwicy. Skończyło się na tym że płyta została połamana i wyrzucona.
    Trudno - zmarnowałem 4,80 na taki crap :D

19. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Przeszedłem w kilka godzin mówiąc szczerze hitem roku na pewno nie będzie ale nie jest jakimś totalnym gniotem da się pograć postrzelać też, fabuła nawet nawet opowiada historię pomiędzy dwoma filmami więc historia (że tak to ujmę) nie jest na maksa wyssana z palca... grafika nie daje szału na maska ale nie jest źle 7/10.

20. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    gra jest straszna sega się nie postarała. Grafika grywalność plus jeden ,że jest pl. A tak gra nie jest warta 1zl

21. farom

farom Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jarosław
    W zupełności się zgadzam,graficznie ładniejszy jest Doom 3 a był wydany w 2004 roku.Jeżeli chodzi o grywalność to odpusiciłem sobie po godzinie.I jak tu się dziwić,że ludzie piracą gry skoro za takie gnioty trzeba płacić dwie paczki.

Wczytywanie...

Poleć forum