1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aliens: Colonial Marines — Pierwsze recenzje. Różowo nie jest...

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Azur, Luty 11, 2013.

1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Aliens: Colonial Marines

Premiera Aliens: Colonial Marines już jutro. Czy nowa gra z „Obcymi” będzie kolejną udaną produkcją Gearbox Software? Niestety wygląda na to, że po świetnym Borderlands 2 forma ekipy Randy’ego Pitchforda spada. Tak wynika z pierwszych dwóch recenzji gry.
    Pierwsza recenzja Aliens: Colonial Marines pojawiła się w brytyjskim magazynie Games TM. Autor był surowy i przyznał grze notę 4/10. Dlaczego? W uzasadnieniu czytamy:

Równie chłodno ocenił grę francuski portal PS3gen, który uznał, że produkcja zasługuje tylko na 5/10. Recenzent tłumaczy, że oczekiwania względem Aliens: Colonial Marines były ogromne... i podobnie było z rozczarowaniem.

Eurogamer: 3/10
    Edge: 5/10
    Polygon: 3/10
    Gamespot: 4,5/10
    Destructoid: 2,5/10
    GamesRadar: 2,5/5
    IGN: 5/10

Via: Cdaction.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Ta gra to niewypał roku, w CD-Action powinna trafić do kaszanka zone.

4. bankajos

bankajos Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra
    5/10? Nie za wysoko....?

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ja też na tyle tą grę już dawno oceniłem i myślę,że na tyle zasługuje ale na nic więcej. Gearbox dał plamę a Sega dała ciała,że ją wydała.

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1694
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Aaa miała być lepsza od starego AVP :D jak widać stare gry niedoścignione :p nawet jak efektami są grubo w tyle, lecz miały to "coś" w sobie :p

1 osoba to lubi.
  7. danielt83

danielt83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzizas miałem takie nadziej na dobrego Aliena mam go już ale nie chce nawet odpalać ze strachu . A tak serio to ktos powinien powołać jakieś nominacje /jak maliny/ za najgorsze rozczarowania roku może taka kompromitacja dała by im do myslenia.

i ign/ GT tv - 5/10 gearbox powinno dostać kare w wysokości 2mln $ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    "Mówiłem" że tak będzie..
    Tak gra powinna wpaść w ręce jakiegoś lepszego studia.

9. freeman94

freeman94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Strasznie dziwna ta gra.
    Pograłem z 10 minut i usunąłem. Gra jest pozbawiona jakiegokolwiek klimatu poprzednich Aliensów.
    z mojej strony Ocena "Tendencja do wy******a przez okno" - 10/10

10. DarkDevil03

DarkDevil03 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Od kiedy Gearbox nie jest dobrym studiem?

11. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Nie chcę nic mówić, ale demo dużo lepiej wyglądało niż pełna wersja!

[video=youtube_share;6lGXDM3LGnk]http://youtu.be/6lGXDM3LGnk[/video]

12. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Parodią jest dla mnie co zrobili z tej gry....

13. Teh_DoDi

Teh_DoDi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowa Ruda/Słupiec
    Co się dziwić,że wyszło gówno. Gra była w produkcji od 7lat,pod koniec 2006 Sega umówiła się z Gearbox,że zrobią grę na licencji aliena. Gra nie miała nawet wstępnego projektu ale Sega nalegała aby ją zapowiedzieć i tak się stało. Gearbox potraktował tę grę jakby to z leksza powiedzieć,no ****owo. Gearbox zlecił innym studiom zrobienia wszystkiego, Kampania TimeGate,DLC oraz inne sprawy jakieś No nejmowskie studia których nazwy nawet nie pamiętam,oni nawet nie wiadomo co skleili na szybkiego_Oni się skupili na Borderlandsach,Duku(z którego i tak wyszło niezłe gówno jak wiadomo) i tak naprawdę gearbox nad grą zaczął podobno pracować...pod koniec-w połowie 2012 roku,po tym jak mogli odetchnąć od Borderów 2. A czemu na pudełku z grą jest Tylko wyraźnie Gearbox,to pewnie chodzi o umowę z Segą i nic więcej. Tak oglądając to porównanie to tak myślę sobie,czy ktoś czasem przez przypadek nie wyrzucił 50procent już sklejonego kodu i oni na szybko skleili to co pozostało czy jak. A co do renomy Gearbox,to jedyne gry które im się udały to Bordery oraz Brothers in Arms,reszta co zrobili to kompletny syf ale muszą się liczyć z tym,że jak raz zrealizują jakiś ambitny i DOBRY projekt to gracze potem oczekują gry równie wysokiej jakości co poprzednio. Już jeden z pracowników Gearboxu(były,ale pracował nad A:CM)się wypowiedział,teraz pewnie całe gówno wypłynie bo ta gra to gwałt na uniwersum Aliena :p.Woleli się skupić na rzeczach innych,i wyszło jak wyszło :p.

Wczytywanie...

Poleć forum