1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aliens vs. Predator - multiplayer

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Kaliberek, Listopad 27, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    [​IMG]Na Aliens vs. Predator trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. SEGA stara się jednak umilić graczom oczekiwanie nowymi materiałami. Dostępny w rozwinięciu newsa filmik skupia się na rozgrywce wieloosobowej produkcji. Można posłuchać i zobaczyć jak będzie wyglądała zabawa w sieci. Przypominamy, że dzięki nowej odsłonie wcielimy się w przedstawicieli wszystkich trzech gatunków, ponieważ każdy z nich będzie posiadać swoją własną kampanię, ukazującą wydarzenia z różnych perspektyw. Fabuła przeniesie nas na planetę BG-386, gdzie koloniści odnaleźli tajemniczą piramidę, skrywającą mroczny sekret. Premiera w 2010 roku.

[YOUTUBE]S0slhCCQJvs[/YOUTUBE]

Źródło: Aliens vs. Predator - multiplayer | Aktualności

2. Lotnik421 Xbox One

3. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Jak Mi wiadomo rasy są źle zróżnicowane,czyli:predatro to najsilniejsza postać,po tym jest Alien,a na końcu Marins.Mam nadzieje,że to jakoś poprawią.Czytałem też,że dodali tryb Piramidy(Coś jak Horda w GoW2)więc będzie co masowo rozwalać :D
    Czekam na to

4. HunterPL

HunterPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja jestem na tę grę bardziej podjarany niż na cod 4 MW2 i BF Bad Company razem wzięte :D widziałem filmiki z bety i czytałem ostatni artykuł z CD-Action i ta gra na multi po prostu zmiażdży wszystko swoją innowacyjnością ja już wiem będę Predatorem napieprzał::D

5. maras92

maras92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    no rzeyczywiscie gra jest przeswietna, grafika w tej grze miazdzy

6. maniek666pl

maniek666pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    niekoniecznie trzeba podchodzić do tego że źle są dopasowane. W trybie kampanii otrzymujemy praktycznie 3 różne gry, tak jak to było w AvP2 na PC, każda kampania to inne podejście, inna taktyka i styl gry :) A w multi, wcale nie było tak różowo że np predator to kozak a marine ma przechlapane. Kwestia stylu gry. Do dziś pamiętam jak z sąsiadem się łączyłem po lanie i graliśmy predator vs ludz albo obcy. Kozacko.

Fajnie by było gdyby zrobili możliwość gry na split screenie, takie mini polowanie na siebie :) Albo survival :)

7. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    To będzie świetna gra. Już nie moge się jej doczekac!!

8. rymcio1987

rymcio1987 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    no pewnie będzie świetna, ale robi ją SEGA, ale jak będzie tam muzyka w stylu tej z bayonetty lub virtua tennis to ja podziękuję;/

9. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Błehłehłe no fakt, te tracki to taki śmiech na sali.

A jeśli chodzi o multiplayer to mam nadzieje ze bedzie równie świetny co w dwójce. Tam to coś jak L4D, znajdowało się dobrą pozycję i odpierało fale obcych( a te wyłażące nie wiadomo skąd). Gra była przednia.

10. maniek666pl

maniek666pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jeśli dobrze pamiętam to w 2 części tej wspaniałej gry muzyka była dynamiczna, zależnie od akcji zmieniała tempo i rodzaj. Fajnie jeśli w 3 też tak będzie...

np. Spokojna muzyczka idziemy sobie predziem a tu nagle muzyka przyspiesza, podnosi nam się puls bo wiemy że zaraz będzie jatka z obcymi. Zmieniamy tryby widzenia, panicznie oglądamy się za siebie...i nagle są :)

11. Socjo

Socjo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Stalowa Wola
    Witam. Jeśli chodzi o multiplayer to grywałem kiedyś w AvP2 na kompie i nawet dobrze mi szło, wybierałem Marines i albo z pulsa waliłem albo snajpą ciołem, ehh to były piękne czasy głównie grałem z klanem :: ::: :: [NoMercy] Home Site :: ::: :: i mimo że już nie jest aktywny to miło go wspominam. Jeśli powstanie jakiś klan to się łapie do rozgrywki. Hehe. Pozdrawiam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum