Aliens vs Predator - porównanie jakości oprawy wizualnej

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
Która wersja Aliens vs Predator jest ładniejsza? Na Xboksa 360 czy na PlayStation 3? Odpowiedzi na to pytanie dostarczą poniższe obrazki.

Redaktorzy serwisu Videogameszone zaprezentowali różnice w oprawie wizualnej gry Aliens vs Predator w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3, zawierające zestawienie sześciu screenshotów, które umieściliśmy poniżej. Warto przypomnieć, że edycja pecetowa korzysta z dobrodziejstw oferowanych przez technologię DirectX 11.














Przed kilkoma dniami w SEGA, wydawca Aliens vs Predator, opublikował wersję demo przeznaczoną dla posiadaczy komputerów osobistych (za pośrednictwem Steam) oraz konsol Xbox 360 (Xbox Live) i PlayStation 3 (PlayStation Network). Właścicieli blaszaków, przed pobraniem dema, zachęcamy do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi.
Premiera Aliens vs Predator odbędzie się 19 lutego – rodzimym dystrybutorem jest CD Projekt, który wyda zarówno wersje na PC z polskimi napisami (wydanie standardowe i kolekcjonerskie), jak i konsole Xbox 360 oraz Playstation 3 (po angielsku). Pod koniec grudnia na gram.pl pojawił się beta-test nowego AvP.

Według mnie jedyna rzecz jaka różni te dwie wersje to kontrast. Ciekaw jestem waszych zdań na ten temat :D
 

tibana

Użytkownik
Użytkownik
Niestety zaczęło się gry multiplatformowe zaczynają gorzej wyglądać na Xbox 360 (wina ograniczonej pojemności nośnika).
 

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
Według mnie wyglądają identycznie. Może nie wiem światło pada na monitor i nie widze dokładnie, ale gdzie widzisz różnice oprócz jasności ?
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
A ja na PC z 16x AA jakoś dalej widzę ząbki na na natywnej. Demon to nie jest i crysis dalej ładniejszy ale gra grywalna na maxa ;)! Tylko trochę na nerwach gra.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
nie ma co się oszukiwać, na ps3 wygląda ładniej.
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
prawie tak samo, różnice w jasności
 

mentes

Banned
jednym słowem pięknie się prezentuje.
 

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
Nie no wskażcie mi różnice na korzyść PS3. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie że na X lepiej wygląda. Weźmy chociażby obrazek z przeładowywaniem broni. Na Xboxie widać taką małą krzyżakową śrubkę, a na PS3 nie ma jej. Mówie wam że jedyna różnica to jasność i kontrast, która zresztą przemawia na rzecz Xboxa 360.
 

Ruzyk

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
ja tam zbytnich różnic graficznych nie widzę...
chcecie by wyglądało wam jak na PS3 zmniejszcie jasność i kontrast w opcjach...
 

iTyle

Użytkownik
Użytkownik
jak zawsze jedyna różnica to jasność !
 

infi2009

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma się co dopatrywać ;). Podczas rozgrywki nie zauważymy tych "różnic" , a TV można sobie przyciemnic/rozjaśnić wg. potrzeb ;).
 

Razak

Użytkownik
Użytkownik
sega zawsze szła za ps3,różnicy nie widać,tylko jasność inna
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Tylko różnica w jasności, a x360 ma taką przypadłość że wszystko rozjaśnia - wystarczy odpalić ten sam film na pc i konsoli i porównać:)
Swoją drogą śmieszne niskie są wymagania na pc i tamta wersja będzie najładniejsza:D
 

Morlun55

Użytkownik
Użytkownik
W trakcie tak dynamicznej rozgrywki i tak nikt nie zauważy jakiejś super różnicy.
 

CritiCalz

Użytkownik
Użytkownik
Jak zwykle j. polski jest olewany w grach na konsole...
 

sirepox

Użytkownik
Użytkownik
Mi rzuciło się w oczy kilka drobiazgów, które widać dokładnie na x a na ps3 nie. Wynika to moim zdaniem głównie z poziomu jasności - tak jak na zdjęciu z przeładowaniem broni - precyzja wyświetlenia zamka.

Zmartwiony jestem bardziej tym, że na konsoli gram od niedawna i nie wiem czy wytrzymam frustrację celując padem - dotąd unikałem shooterów na konsoli.
 

MaryGave

Banned
Użytkownik
Nauczysz się szybko ja pamiętam kupując xboxa (jedynkę) jeden dzień wystarczyło grając w MOH i już opanowałem teraz to pykam lepiej niż kumpel grający w CS-a :p
 

kolro

Użytkownik
Użytkownik
to jest kwestia generowania Shaderów których w xsie jest trochę więcej i dlatego obraz jest tam bardzier jasty i rozmyty
 

False

Świeżak
Świeżak
no jak dla mnie widac roznice w jakosci tekstur z przewaga na strone X
 

bartman000

Użytkownik
Użytkownik
taki efekt jak na PS3 mam jak wlacze tryb eco na mojej plazmie i wylacze swiatlo w pokoju:) a tak na serio to zadnych mocno widocznych roznic nie widac...
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom