1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Allegro - Brak numeru konta sprzedającego?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bansuj, Kwiecień 19, 2010.

1. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Witam. Kupując ostatnio trochę na Allegro zauważyłem, że jeśli coś zamówię i chcę zobaczyć dane sprzedającego, to nigdy nie ma tam numeru konta i wszystko trzeba załatwiać na własną rękę, strasznie przedłużając przy tym wpłatę pieniędzy. Pamiętam że kiedyś zawsze po skończonej aukcji dostawałem maila z WSZYSTKIMI danymi sprzedającego potrzebnymi do wykonania przelewu. A teraz obok adresu, imienia i nazwiska tylko puste, kompletnie mi nie potrzebne dane typu: Kraj, województwo i numer telefonu. Co się z tym Allegro dzieje? Nawet nicki kupujących pocenzurowali i utrudnili automatyczne poinformowanie sprzedającego o sposobie wysłania pieniędzy i rodzaju przesyłki jaką chcemy otrzymać - teraz w to wszystko wpiernicza się opcja "Płacę z Allegro" i nakłania nas tylko do wysłania kasy. Kupiłem sobie ostatnio pada, to na szczęście od razu po zakończeniu aukcji dostałem maila od sprzedającego z numerem konta. Następnie kupiłem Play n Charge i od sprzedającego nie dostałem kompletnie żadnej informacji o numerze konta, mimo prób kontaktu. Co zrobić w takiej sytuacji? To Allegro totalnie schodzi na psy..

2. Lotnik421 Xbox One

3. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    można jeszcze zobaczyć na "strona o mnie" tam też mogą znajdować się numer konta <oczywiście jeżeli użytkownik go tam wpisał> ja tak mam.

4. Rurek

Rurek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To nie wina serwisu tylko sprzedawcy. Płace z Allegro to też świetny wynalazek.

5. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
    możesz per maila spytać sprzedawcę o nr konta

6. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Napisałem że mimo prób kontaktu numeru konta się nie dowiedziałem. Ja myślę że po prostu Allegro wstawiło sprzedającym kilka budek do wypełnienia, ale nie ma tam numeru konta do uzupełnienia. Napisałem maila ale nie dostałem odpowiedzi, w tym sęk. Sprzedający nie ma wypełnione strony "O mnie".

7. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No wlasnie tez to ostatnio zauwazylem. Totalna porazka z tym Place z Allegro. Ja na szczescie poki co trafiam na sprzedajacych ktorzy maja podany nr konta a tam gdzie jest Place z Allegro wybieram zwykly przlew, moze tu chodzi o ochrone danych osobowych. Dzieki Place z Allegro sprzedajacy nie musi ujawniac swojego nr konta

8. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    W funkcji Płacę z Allegro chodzi o to, że kasa na koncie u sprzedającego jest po ok 3-4 minutach od wpłaty :) To jest główna zaleta tego systemu, dzięki któremu sprzedający szybciej wysyła przedmioty, przeważnie w tym samym dniu jeśli przelew wykonasz rano.

9. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Zawsze można zapytać na GG albo wysłać PW, chociaż faktycznie to troche niewygodne gdy chcesz mieć dane odrazu, a tak to musisz czekać aż łaskawca będzie na gg albo odpowie na maila.

10. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  11. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dokładnie płacę z allegro super rozwiązanie

12. mihal_s

mihal_s Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków / Nowy Sącz
    Płacę z allegro jest genialne. Nie dość że przelew dochodzi po 1 minucie to minimalizuje ryzyko oszustwa. Kupujesz, płacisz, a sprzedawca może wysłać towar tego samego dnia :D

13. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Niestety, tak to jest jak sprzedają niekompetentne osoby.

Wczytywanie...

Poleć forum