1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

allegro flash

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Maik, Sierpień 28, 2009.

1. Maik

Maik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Witam mam pytanie czy ktoś może z was przerabiał konsole na tej aukcji #FLASH / PRZERÓBKA KAŻDY XBOX 360 SZCZECIN x360# (720061163) - Aukcje internetowe Allegro ? jeżeli tak to czy została przerobiona dobrze? chodzi o plomby itp. Mam zamiar przerobić i szukam fachowca w Szczecinie ktoś zna? A i jeszcze jedno czy granie bez dysku tylko z samego napędu wpływa na żywotność konsoli? wiadomo że jak grę czyta z płyty to konsola bardziej pracuje wydziela więcej ciepła itp. Bo myślałem czy nie poczekać z przeróbką aż będę miał dysk z góry Dzięki za odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Granie bez dysku na pewno wpływa na żywotność napędu. W końcu grając z dysku konsola wykorzystuje tylko napęd do odczytu czy jest płyta i tyle...

4. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    idz do ufo game tam robia to niestety drozej ale pozadnie albo na pocztowa tu masz ich strone i adres i za 50zl tez robia
    Centrum Serwisowe Konsol
    sry za reklame;)

5. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Moj kolega z racji tego ze ma dysk 20 GB nie zgrywa gier na dysk, non stop z płytki gra. Nie oszczedza konsoli po kilka godzin gra. Chodzi mu juz dwa lata.

Ja mam 60 GB dysk i staram sie zgrywac gry na dysk, zawsze to wygodniej- cisza spokoj. A po przerobce 1.51 naped zwiekszyl swoje obroty to juz w ogole ciezko wytrzymac w nocy.

Wczytywanie...

Poleć forum