1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Allegro Konta z grami Xbox One.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez selfie3376, Listopad 23, 2015.

1. selfie3376

selfie3376 Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jak to działa że oni sprzedają te konta czytałem w internecie że sprzedają to samo konto kilku użytkownikom na raz i kupujący ściągają te konta logują się ściągają grę następnie usuwają profil i grają na swoim, jednak po skontaktowaniu się ze sprzedawcą on mówi że mogę po zakupie co chcę zrobić z tym kontem zmienić hasło dane i wgl więc potem on nie ma już pożytku z tego konta i nie może więcej na takim koncie zarobić jedyne co jeszcze może się zgadzać to ktoś napisał że oni po dwóch miesiącach jakoś dalej mogą mieć dostęp do tych kont zmieniają dane i sprzedają komuś innemu jednak jaki to ma sens gdy kupują grę za 250 zł i sprzedają co dwa miesiące za 70 oO
    Nie chciał bym wydać pieniędzy na marne i gdyby ktoś mógł napisać jak oni to robią byłbym wdzięczny Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie chcesz mieć problemów i ew bana na konsole to nie kupuj masz multum aukcji i nawet u nas kilku sprzedaje w taki sposób konta. Raz w roku MS rozlicza i konta przestają działać ( brak licencji na dany tyt. gry )

4. selfie3376

selfie3376 Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jakie problemy ? i po dwa akurat ban na konsolę mnie nie przeraża zapytałem w jaki sposób oni to robią ..

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Poczytaj sobie jak to działa i nie zakładaj kolejnego bezsensownego tematu. te sprawy były już wałkowane setki razy na forum.
    http://xboxforum.pl/threads/gry-na-xbox-one-i-xbox-360.149922/page-7#post-1253300
    http://xboxforum.pl/threads/konta-z-grami-na-portalach-aukcyjnych.144351/page-10

Wczytywanie...

Poleć forum