1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

allegro - problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zezima1994, Marzec 24, 2010.

1. zezima1994

zezima1994 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Witam. Usunięto moją aukcje z przerobionym i zbanowanym xbox'em. Nie wiem dlaczego. Nie oferowałem żadnych pirackich gier ani nic. A tutaj: XBOX 360 PREMIUM 60 GB WARTO! Konsola komputer gra (970565445) - Aukcje internetowe Allegro
    koleś napisał w opisie że dorzuca piraty i jakoś tej aukcji nie usunęli. Co się dzieje z tym allegro?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    nie pisze się otwarcie że jest przerobiona piszesz że konsola posiada np iextreme 1.6 czy jaki tam masz.

A poza tym ta aukcja wciąż trwa nikt jej nie usunął

4. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Możesz napisać np.jest przerobiona o rodzaj przeróbki proszę się zapytać mailowo i wtedy nie wiadomo czy to wiatraczki:D faceplate, czy ixtreme czy co ty tam masz

5. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    ....albo dopisz "BONUS" :D

6. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    allegro wszczelo walke z piratami i teraz wszystkie aukcje w ktorych jest opis typu "przerobiony xbox", "przerobiona konsola" itp. beda usuwane. podobno

7. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    taa śmiało, jeszcze nie dawno był promowany Xbox

8. atmpitbull

atmpitbull Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Najśmieszniejsze jest to że w regulaminie tego nie ma. Nie jest nic zawarte że nie można przerobionego iksa sprzedawać tylko np. pirackie oprogramowanie itd. Ja miałem taki sam problem wycofywali mi z 5 razy a za 6 wystawiłem i napisałem tak w opisie:

"Nie zajmuję się przeróbkami taką konsolę kupiłem na allegro i taką sprzedaję więc:
    Do ALLEGRO i MS - oferta ta nie narusza żadnych praw więc proszę jej nie wycofywać bez powodu"

i aukcji nie usunęli. Chyba lubią jak się im liże d**e :)

9. zezima1994

zezima1994 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Dobry pomysł :) Ja też zakupiłem już przerobioną konsolę na allegro... A na allegro są aukcje z ofertami przeróbek i to im jakoś nie przeszkadza.

btw nie zbanowali Ci konta na allegro? Bo piszą, że jak kilka razy złamiesz regulamin wystawiania aukcji to banują konto.

10. bonzo

bonzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    jeśli allegro usuneło Ci aukcje to powod usuniecia na pewno wyslali Ci na maila. wiec przeczytaj sobie co Ci napisali i wystaw ponownie robiąc opis aukcji troche inaczej. najlepiej zawsze dodawac "wiecej informacji udziele telefonicznie/mailowo''

Wczytywanie...

Poleć forum