1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Allegro - zaufani sprzedawcy?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez specialF, Marzec 8, 2014.

1. specialF

specialF Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przymierzam się właśnie do kupna mojej pierwszej konsoli, poczytałem trochę forum, mam już mały mętlik w głowie -ale z grubsza wiem co bym chciał kupić.
    XBOX360 + Kinect + 2 pady + dysk 500GB - nowe z RGH
    Mam jednak wątpliwości co do szczegółów...
    Za jakim modelem konkretnie się rozglądać?
    Lepszy dysk zewnętrzny czy wewnętrzny? Rozumiem, że z zewnętrznym jest mniejszy problem przy wgrywaniu gier. W jaki sposób wgrywa się gry na dysk wewnętrzny? Czy to prawda, że do działania niektórych gier potrzebny jest dysk zewnętrzny?

No i chyba najistotniejsze pytanie z tytułu wątku - możecie mi podać od kogo warto kupić na allegro?
    Przeglądając forum, nieraz natknąłem się na informację że Dexter jest ok - kto jeszcze?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Według mnie lepszy wewnętrzny.. szybszy odczyt itd.
    Gry się wgrywa tak:
    http://xboxforum.pl/artykuly-196/jtag-i-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-8-a-145552/ - Punkt 5,6.
    Bez różnicy czy zewnętrzny/wewnętrzny - no chyba, że musisz wgrać content to już więcej kombinacji.
    Niektóre gry wymagają wewnętrznego np. NFS Rivals / Battlefield 4, ale jest jakiś tam sposób, aby je odpalić z zewnętrznego.

Kogo ci mogę polecić.. Dextera, akira, Ankoholika, PawlaBystrego.

Wczytywanie...

Poleć forum