1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

allegro

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez cloud, Grudzień 7, 2009.

1. cloud

cloud Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sorki jestem nowy wiec nie iwem gdzie to napisac .
    A wiec kupiłem sobie na allegro xboxa w dniu 04.12.09r dostałem potwierdzenie kupna na maila . Wieczorem tego samego dni aukcja została usunieta przez pracownika allegro . Nie moge sie dodzwonic do sprzedawcy .
    Czy moge zrezygnowac z tego xa ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. artiszarik

artiszarik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Powinieneś zrezygnować z aukcji, skoro została usunięta, to znaczy że było w niej coś nie tak.

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jak nie możesz się skontaktować ze sprzedawcą to zrezygnuj i poszukaj innej, ja bym nie ryzykował bo jak wiadomo teraz jest pełno oszustów.

5. kruszon1990

kruszon1990 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    A zapłaciłeś już przelewem? Jeśli tak to zgłoś to do rzecznika praw konsumenta

6. cloud

cloud Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie , jest płatnosc przy odbiorze . Próbuje sie z nim skontaktowac od niedzieli i nie odbiera telefonu nawet na mailu nie odpowiada . a ostatni raz na allegro był zalogowany 03.12.09 .
    Gdyby mi wysłał tą konsole a ja nie bede jej chciał mam takie prawo zeby poczta odesłała mu ?

7. Damian1010

Damian1010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zobacz najpierw czy tylko usuneli aukcje czy dodatkowu mu zablokowali konto jak to drugie to wtedy cos mozna podejrzewac

8. cloud

cloud Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak mam sprawdzicczyma zablokowane konto ?

9. mC__

mC__ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wchodzisz w jego profil (sprawdzasz jego komentarze) i na górze powinno być napisane czy ma zablokowane konto

10. cloud

cloud Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie ba zablokowanego konta . Ale nie chce mi sie juz czkac na tego xboxa . I powoli sie denerwuje . Jezeli zamowie innego xboxa a tamten tez przyjdzie to czy moge odmowic tamtego ?.

Próbowałem juz chyba ze 100 razy sie dodzwonic alenic z tego :( wysłałem na maila reezygnacje i wysłałem tez smsa bo nie odbiera .
    Jak rezygnuje to wystarczy go poinformowac tak jak to zrobiłem czy trzeba cos jesczez robic na allegro ?

11. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Napisz do allegro że nie możesz skontaktować się z tym sprzedającym może coś pomogą

12. cloud

cloud Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A moze mi powiesz jak mam napisac do allegro ? ;p

13. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Napisz do allegro (maila) , opisz sytuację i się dopytaj , to chyba najlepsze źródło informacji na temat twojego problemu. Z drugiej strony jak ma zablokowane konto to albo jakieś wałki robił, albo nie opłacił prowizji za sprzedane wcześniej przedmioty. Brak kontaktu ze sprzedającym, dla mnie byłby wystarczającym powodem nie kupowania u niego,. Jak ci przyjdzie konsola to możesz jej nie odbierać (koszt przesyłki i prowizję od transakcji zapłacisz niestety ty +ewentyalny negatyw, ale jak mówię wal do staffu alledrogo))

Możesz spróbować przez:
    Allegro › Moje Allegro › Moje zakupy › Aukcje i Kup Teraz: Licytuję ----> Centrum sporów

albo:
    http://www.allegro.pl/country_pages/1/0/marketing/about.php

14. cloud

cloud Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Juz napisałem do allegro o tej sprawie i mam nadzieje ze szybko odpowiedzą :)

15. akira5

akira5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pobiedna/ Wrocław
    coz to jest problem. byc moze za bardzo przezywasz. jesli kupiles w sobote to koles by wyslal w poniedzialek. to powinna byc na srode. myslales ze poczta bedzie ci konsole specjalnie w niedziele transportowac :p

16. cloud

cloud Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale nie o to chodzi ze jeszcze nie doszła tylko o to ze nie moge sie ze sprzedawca skontaktowac w zaden sposób i aukcja została usunieta przez pracownika allegro. :)

17. euro

euro Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Po 1. nie możesz z aukcji zrezygnować jak juz dasz kup teraz!!! A po 2 jak allegro mu usunęło aukcje to anulowało mu wszystkie sprzedaże. Kupuj gdzie indziej od niego juz nie dostaniesz x

18. cloud

cloud Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znaczy po tym jak usuneli mu aukcje z xboxem i jeszcze przez dzien miał inna aukcje z konsolą Wii , ale teraz nie ma zadnej aukcji i nie logował sie na allegro od 03.12.09

19. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jeśli klikłeś kup teraz , gość mógł zakończyć aukcje bo towar został sprzedany . jesteś pewny że to allegro usuneło aukcję ?

20. loopguru

loopguru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Słuchaj.Jeżeli kupujesz towar za kilka stówek i nie możesz się skontaktować z gościem to poprostu go olej i kup u jakiegoś wiarygodnego sprzedawcy.

21. siomal

siomal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Napisz tylko maila przez allegro o treści "w związku z wielokrotnymi nieudanymi próbami skontaktowania się z panem w sprawie aukcji (numer aukcji) dotyczącej konsoli xbox360 rezygnuję z zakupu". To wystarczy. A konsolę kup u jakiegoś wiarygodnego sprzedawcy z konkretną liczbą pozytywnych komentarzy, albo u takiego, który umożliwia odbiór osobisty.

Wczytywanie...

Poleć forum