1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Allegro

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez wdzhwdp, Luty 4, 2008.

1. wdzhwdp

wdzhwdp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupując gry na wasze x pudełko przez allegro na co najbardziej zwracacie uwagę bo ja np wpadam w śmiech jak ktoś pisze "płyta posiada mikro ryski wynika to z normalnego użytkowania " Ja tam mam gry które maja po
    rok a nawet więcej i nie mają nawet paprocha

2. Lotnik421 Xbox One

3. Philips84

Philips84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Odp: Allegro

peku co to ma być?..., co do tematu to ludzie poprostu nie dbają o płyty albo naped rysuje

4. Piri001

Piri001 Guest

To jest spam . NIe ma po co czegos takiego pisac .

5. peku

peku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18

hmmm.... no wiecie :p ja nie widze nic smiesznego w tym ze ktos pisze ze ma drobne ryski, bo to przeciez normalne ze przy uzytkowaniu takie powstają :p A mnie wogole rozbroił ten temat... Ja głównie zwracam uwage na Stan i jaką gre kupuje :p

6. wdzhwdp

wdzhwdp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

ogólnie się chciałem dowiedzieć a i "małe ryski" nie powstaja od normlnego uzytkowania :p

7. Raikoh

Raikoh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Jak dla mnie to te male ryski powstaja od normalnego uzytkowania - ale naprawde male - np. nawet od chowania i wyciagania gry z pudelka.

8. peku

peku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18

albo chociazby przesto ze czasem polozymy gre nie w pudelku :D tak na moment :p no albo przez wkladanie do pudelka. No cóż jak ktos jest strasznie pedantyczny to wiadomo jak bedzie...

Wczytywanie...

Poleć forum