1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Allegro

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Auto, Maj 15, 2010.

1. Auto

Auto Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Mam pytanko miesiąc temu kupiłem na allegro konsole xbox 360 elite,ale dopiero dziś zobaczyłem,że nie ma kabla hdtv i przejściówki Scart.Na aukcji pisało,że wszystko jest w zestawia i na foto jest to pokazane.Czy mogę jakoś się ubiegać o ten kabel ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kadek05

kadek05 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Moim zdaniem powinieneś poinformować sprzedającego o tym fakcie. Zobaczysz jaką otrzymasz odpowiedź:)

4. chudas94

chudas94 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    Pogadaj ze sprzedawcą a jeśli to nic nie do to zgłoś to na na do allegro/ policję.

5. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Wątpię, żeby Ci wysłał. Powie, że przez miesiąc mogłeś go zgubić.

6. Auto

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Napisałem do niego lecz narazie nie odpisuje,a boje się,że powie takie słowa ""Mówiłeś,że sprawdziłeś i wszystko się zgadza z opisem".Tak to prawda wystawiłem jemu pozytywa,ale ten kabelek w oczy mi się nie rzucił,ponieważ korzystam z hdmi.

7. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    miesiąc po i na dodatek wystawiłeś pozytywa, to teraz możesz się tylko zdać na łaske sprzedającego, straszenie nic nie da, nic mu nie zrobisz

8. Auto

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Napisałem do gościa i gość twierdzi,że tych kabli nie ma w komplecia,a on je posiada od innego xboxa

Wczytywanie...

Poleć forum