1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Alone in the dark czy warto w tą gierke zagrać

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez edi555, Styczeń 25, 2010.

1. edi555

edi555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam czy warto w tą gierke zagrać na xbox 360 obecnie niemam zabardzo w co grać a lubie horrory w Sillent hil 5l grałem i zabardzo nie spodobała mi się w Ressident Evil 5 grało się całkiem fajnie a w Alone in the dark jeszcze nie grałem i nie wiem czy warto grał może ktoś ...

2. Lotnik421 Xbox One

3. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bioshock'a,dead space? Jezeli nie to zagraj najpierw w te gry, gwarantuje ze kilka razy podskoczysz ze strachu. Przejdz te gry i jak wyjdzie alan wake to idz do sklepu i kupuj ;p

4. edi555

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W obydwie grałem ....

5. rybik1986

rybik1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja gralem w alone in the dark:) gra ma cholernie trudne sterowanie jak dla mnie i dla wiekszosci graczy ktorzy sie wypowiadali na ten temat co slyszalem ale ogolnie gra jest dosyc ciekawa :) lubie horrory typu silent hill i residenty ale do nr 3 i uwazam ze warto jest zagrac w alone in the dark :) i jak kolego pisal wczesniej trzeba czekac na alan wake:)

6. edi555

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    o co chodzi z tym sterowanimem dużo różni sie od sterowani np Sillent Hill

7. rybik1986

rybik1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    no duzo ciezko to opisacale naprawde jest skomplikowane gralem w to wakacje i juz tera znie pamietam dokaldnie ale jest problem z tym sterowaniem mysle ze mozna sie porzyzwyczaic ale odbiega od innych gier duzo. Ale za to sa ciekawe motywy jak drzwi sa zamkniete to nie szukasz klucza tylko bierz np gasinice i gasnica wywarzasz drzwi:)mi sie podobja rozwiazania w tej grze np leczenie jast calkiem inne i wiekszosc rzeczy grafika jest dosyc ladnasa plusy i zarwono minusy trzeba w to zagrac zeby ocenic wedlug mnie jest to gra dobra w skali do 10 daje 7

8. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Ja gry nie polecam. Żałuje wydanej każdej zlotowki na ta grę. Nudna i nie wciąga. Przeszedlem 50% gry i dalej już nie chciało mi się męczyć (sterowanie).

9. v3rm1n

v3rm1n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja bym jeszcze polecił condamned 2 Bloodshot :)

10. jajosnack

jajosnack Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Według mnie Alone in the Dark jest takie se ,bo np.można sobie przeskoczyć na ostatni level.Na początku było nawet fajne ale po jakimś czasie gra mi się znudziła.Jeśli chcesz zagrać w jakiś horror to polecam Ci Bioschock'a.

11. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    gra średnia , lepiej kup jakiś inny tytuł

Wczytywanie...

Poleć forum