1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Alpha Protocol 2 byłoby lepsze!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Groszq, Maj 22, 2011.

1. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

W naszej branży bardzo sporadycznie dochodzi do przypadków, w których wydawca lub producent danej gry przyznaje się do tego, że jego produkt nie jest spełnieniem marzeń. CEO Obsidian – Feargus Urquhart – w wywiadzie udzielanym magazynowi „Play” wypowiedział jednak kilka ciekawych zdań na temat Alpha Protocol.

We wspomnianej rozmowie padło pytanie czy firma zdecydowałaby się na sequel AP. Odpowiedź Feargusa była następująca:

„ Myślę, że teraz wiele rzeczy w grze moglibyśmy zrobić lepiej. Mówiliśmy o tym, że system „chowania” się za przeszkodami nie był najlepszy. Były jednak rzeczy, które wyszły nam bardzo dobrze (historia, rozwój postaci, dialogi), niestety wiele innych nie po naszej myśli. Czujemy, że gracze nie otrzymali pełnoprawnego produktu, który im obiecaliśmy. Wyciągnęliśmy jednak z tego lekcję na przyszłość. Nie pracujemy i nie planujemy prac nad Alpha Protocol 2, ale z chęcią podjedlibyśmy się tego zadania. Gra z pewnością wyeliminowałaby błędy poprzedniczki. Żeby zrobić dobrą grę trzeba być optymistą, trzeba patrzeć w przyszłość i powiedzieć sobie: możemy to zrobić jeszcze lepiej.

Czy błędy popełnione przy tworzeniu Alpha Protocol pomogłyby w pracach nad drugą częścią? Tego chwilowo się nie dowiemy, chyba, że firma zdecyduje się jednak na odświeżenie tego tytułu. Pytanie czy Wy chcielibyście ujrzeć sequel…

Więcej na XBOX Magazyn - Alpha Protocol 2 byłoby lepsze!

2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Nie, dzięki, nie trzeba, jedynka była... wystarczająca ;)

4. ZDZISIU222

ZDZISIU222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Eee tam ja nawet zakupiłem sobie oryginała i nie żałuje. Ale faktycznie pasowałoby parę rzeczy zmienić. Mam nadzieje że Alpha Protocol 2 się pojawi. A nóż, może usłyszymy jakieś info na E3?

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    W jedynce ewidentnie ktos mial pomysl na gre, ale nie potrafil jej zrobic. Moze teraz lepiej sie postaraja.

6. Kimo

Kimo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak dla mnie głupie gadanie w stylu: gdybym miał kasę, umiejętności, czas, pieniądze, ekipę, pomysł to przejąłbym władze nad światem. Mogą obiecywać, że gra byłaby dużo lepsza, ale prawda jest taka, że liczy się to co jest na rynku a nie co by było...

7. Kat

Kat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Ta gra to jakaś porażka wg mnie nie ma sensu żeby powstawała druga część.Jakiś chory pomysł tego producenta tej gry.

Wczytywanie...

Poleć forum