1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Alpha Protocol - problemy z przejściem.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez badboy8, Lipiec 21, 2010.

1. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam problem.
    Początek gry,misje w Arabii Saudyjskiej
    Jestem w misji,gdzie musze zabić Szejka-handlarza bronią.
    No to przechodze pierwszą część misji,zabijam jakiegoś generała a następnie ochroniarza szejka(stał on na moście,taki z brzydką spaloną twarzą).
    Problem pojawia sie potem,gdyż wjeżdza Czołg(stryker assault vehicle).
    No to zabijam wszystkich kolesi którzy wyskakują,następnie biore te rakiety i celuje w czołg.Niestety kroje mu tylko 50-60% HP.Jak mam go zabić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Pociski do wyrzurni rakiet znajduja sie we wrakach ciężarówek, na pace. Zejdź z pomostu i kieruj sie kolejno do ciężarówek-w kazdej znajdziesz po 1 pocisku.
    Zniszysz woz opancerzony bez problemu.

Wczytywanie...

Poleć forum