altalizacja dashboardu do 16767 na xbox 360 arcade jasper

RastaYeah

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
aktualizacja dashboardu do 16767 na xbox 360 arcade jasper

witam nie mogłem znaleźć podobnego tematu a nie znam się na tym do końca wiec zakładam nowy temat.
Kupiłem nie dawno używanego przerobionego Xboxa 360 arcade z płytą główną jasper i mam takie pytanie czy mogę zaktualizować dashboard do 16767 przez USB i czy będzie mi dalej wszystko działało tak jak trzeba czy może ta wersja altalizacji nie jest pod tą płytę główną.

aktualizacje zmierzam pobrać z
download.microsoft.com/download/D/3/8/D38FA512-BEC6-407C-8B4D-BCE0920D3238/SystemUpdate_16767_USB.zip
 

Kizo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
witam nie mogłem znaleźć podobnego tematu a nie znam się na tym do końca wiec zakładam nowy temat.
Kupiłem nie dawno używanego przerobionego Xboxa 360 arcade z płytą główną jasper i mam takie pytanie czy mogę zaktualizować dashboard do 16767 przez USB i czy będzie mi dalej wszystko działało tak jak trzeba czy może ta wersja altalizacji nie jest pod tą płytę główną.

aktualizacje zmierzam pobrać z
download.microsoft.com/download/D/3/8/D38FA512-BEC6-407C-8B4D-BCE0920D3238/SystemUpdate_16767_USB.zip
A jaka to przeróbka ? Bo tak nie zaktualizujesz
 

RastaYeah

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nie wiem tego..
a jak mogę się tego dowiedzieć bo gość od którego kupiłem Xboxa tez nie wie nawet o co chodzi

a jak bym spróbował zaktualizować to po aktualizacji będzie źle działał czy wogole nie da rady zaktualizować?
 

Do góry Bottom