1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Alternatywa SkyTv/Last.fm dla x360

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Orth, Listopad 30, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Orth

Orth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Resko - Szczecin - Berlin
    Jeśli jesteście zawiedzeni całkowitą niedostępnością SkyTV lub Last.fm aplikacja TVersity jest w sam raz dla was. Jest to prosty program który udostępnia nie tylko pliki z dysku dla konsoli lub dowolnego urządzenia, ale tak że udostępnia dowolny skład filmów (kanały youtube) muzyki lub pojedyncze linki niekoniecznie związane z youtubem można spróbować te z megavideo itp. Poza tym TVersity całkowicie rozwiązuje problem jaki spotykany jest w przypadku podłączenia x360 z pc poprzez router, najczęściej są dostrojone na właściwych parametrach Vista widzi x360 a konsola nie znajduje komputera. Wystarczy zainstalować aplikacje na swoim komputerze i problem znika tak jak by go nigdy nie było (to Ci dowcip humoreska).

link do program poniżej
    TVersity - Home

Tekst mój, strona
    www.ufogames.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiekmr

misiekmr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Załóżmy ,że chciałbym korzystać z YouTube.
    Jak to przebiega ?

4. Orth

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    włączasz program i dodajesz jakiś kanał z yt do tego i on przetwarza to sobie a po chwili na x360 wchodzisz w wideo>komputer>rss/podcast (lub podobnie) i wybierasz kanał który dodałeś, albo możesz dodawać pojedyncze filmy z yt w tedy po prostu wklejasz link w programie i na to samo wychodzi

5. misiekmr

misiekmr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Oo to bardzo fajnie z chęcią skorzystam.
    Dzięki.

6. borekgt

borekgt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Legnica
    to ja mam pytanie czy da sie jakos zrobic tak zebym mogl ogladac film w avi? bo mam bana i wola mi aktualizacje kodekow:/ chyba ze da sie jakos to zrobic mimo bana

i edycja: mi wogole nic nie pokazuje w boxie tylko pliki z kompa zadnego stream czy co tam mialo byc

7. Orth

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    program instaluje dodatkowo kodeki od avi przy instalacji może właśnie też po to, radze sprawdzić, po prostu wrzuć film do katalogu z filmami potem odśwież listę i sprawdź czy się pojawi. Przy okazji Dzielcie się kanałami RSS video ponieważ do programu można wrzucać linki do rss z video lub zdjęciami bądź muzyką! ^^

8. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    U mnie youtube nie działa. Dodałem swój profil i nie widzi żadnych filmików. Co jest nie tak?

9. borekgt

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Legnica
    lipa nie pokazuje mi nic w xboxie:/

10. Orth

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    wchodzisz w (RSS) YouTube potem add item i musisz mieć zaznaczone
    type: youtube
    youtube type: By User
    User: nazwa użytkownika na YT np. xOrthx
    Title: nazwa jaka ma być wyświetlana na konsoli i ogólnie np. Kanał Ortha
    submit
    wsio u mnie działa

jeśli nie widzi cię na konsoli to sprawdź połączenie w programie czy jest sharing files w statusie na dole jeśli nie to połącz go bo czasami za pierwszym razem (to jednorazowy problem) nie łączy się z siecią.
    w settings ustaw "media playback Device" na xbox 360 (ja tak zrobiłem) a niżej w Home Network ustawiłem sobie adres ip mojej konsoli :) musi działać nie ma bata

11. borekgt

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Legnica
    moze nie "musi" a powinno :D a port koleszko jakis podales przy ip konsoli?

12. B0bek

B0bek XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nie wiem czy dobrze rozumiem czyli nie musze podłączać xboxa do kompa tylko xbox do routera PC do routera i to działa?

13. zielak20051

zielak20051 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Włocławek
    Zrobiłem wszytko jak jak należy ale przy próbie znalezienia PC przez xboxa nie znajduje mi PC :( "Brak komputerów PC na liście" a jak udostępniałem filmy przez Windows Media Player 11 to znalazł PC od razu :(

14. Orth

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    nie nie zmieniałem portu, po włączeniu miałem problem z połączeniem więc musiałem kilka razy kliknąć start share i się połączył w tedy koło tych zakładek pokazywało się obracające kółeczko czyli przyporządkowywał moje dane dla konsoli (video, pictures, music) wszystko prze katalogował łącznie z nazwami albumów i wykonawców jeśli chodzi o muzyke resztę zrobiłem tak jak opisałem wcześniej.

Tak masz rację nie wyjaśniłem tego dość jasno i może to wprowadzać w błąd
    ja mam w domu router i to pudło co rozgałęzia słicza (.) i do niego mam podłączonego kabelkiem x360 a komp łączy mi się z magicznym pudłem przez WI-FI

poza tym chyba mi nie powiesz że, by się łączyć z xbl podłączasz konsole do kompa?
    chyba będę wam musiał tutka napisać :D

więc polecam jeszcze dodanie użytkownika w programie czyli login i hasło (nic więcej too tylko dla programu) i tak jeśli nie uporządkuje wszystkiego to nie będzie widoczny na konsoli a po ukończeniu pokaże się TVersity on (nazwa kompa) : 1 u mnie jest TVersity on Orth-PC : 1

15. borekgt

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Legnica
    gitarka majonez udalo mi sie. wykrywa mi wszystko gitara ale filmow mi i tak nie odtwarza bo wola o aktualizacje przez live. nawet jak chcem youtuba obejrzec:/ niech ktos wymysli jak zatualizowac kodeki:/

16. Orth

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
  17. zielak20051

zielak20051 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Włocławek
    W końcu się udało, ale niestety nie na moim pc z windowsem XP ale podłączyłem przez laptopa a na nim je t Windowsa Seven i działa :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum