Amatorski, czy raczej fanowski projekt Xboxa?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
Nie obraziłbym się, gdyby nowy Xbox tak wyglądał:





Nowa generacja jest blisko, może bliżej niż nam się wydaje. A to oznacza między innymi następcę 360. Czy będzie wyglądał właśnie tak?

Amatorski, czy raczej fanowski projekt wyszedł spod ręki Josepha Dumary z Yanko Design. Ma w sobie dysk twardy 2TB, posiadający 8 rdzeni procesor i zaimplementowany kontroler Kinect. Podoba Wam się?

źródło: Nie obraziłbym się, gdyby nowy Xbox tak wyglądał

PS: Jak dla mnie lepsze to niż te pierwsze niby foto sputników czy ufo.
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Powiem, że bardzo chętnie postawiłbym takie coś pod tv.
Ładne i pasuję do wszystkiego.
Chciałbym tylko aby konsola była projektowana z myślą o poziomym jej ułożeniu. Segment sprzętowy bowiem wygląda dużo ładniej gdy konsola właśnie w takiej dedykowanej pozycji pracuje. Niech wzorują się tym projektem obrócą napis i zmienią wygląd włącznika na taki podobny do tego ze slimki z ładną diodą niebieską w środku i moje pieniądze już mają.
 

TigraTeam

Banned
Fajnie by bylo no ale jak wiadomo na 100% tak nie bedzie wygladal:)
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
jak ma miec dysk twardy 2TB + inne nowosci to cena napewno też bedzie jak te 2TB (2 tyś)

Teraz nowy xbox slim 250gb kosztuje - 1000zł a w nowym wstawia dysk 8 razy wiekszy + inne nowosci (jeszcze dokladnie nie wiemy jakie) i nie sadze ze bedzie kosztowal 1400zl (zmiana samego dysku to koszt okolo 400-500zl)


Co do wygladu to niechaialbym aby tak wygladał, przypomina mi stare pudło tylko ze bardziej zaokraglone. Nowe grneracje konsol nie byly zbytnio podobne do swoich poprzedniczek (np. PSOne, PS2 i PS3=
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jak nowy dysk HDD 1 TB (Samsung Spinpoint F3) kosztował 170 zł, a 2 TB ok. 300 zł po starej cenie (przed powodzią w Tajlandii ;/), a producenci mają na nie niższe ceny więc to nie jest jakiś ewenement.
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Ten Xbox wygląda świetnie, ale po tych parametrach to coś czuję że następca 360-tki będzie kosztował sporo kasy...
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
kolejny temat o tym co bedzie mial nowy xbox i jak bedzie wygladal ... (inny dzien, inna osoba, inny wyglad inne parametry i tak codziennie)

Poczekajmy na cos konkretnego i wtedy bedziemy to analizowac bo jak narazie z ploteczek to codziennie dowiadujemy sie czegos innego..

Jak juz ma wyjsc nowy xbox to napewno nie wczesniej niz koniec 2012 / poczatek 2013
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Wygląda nie kiepsko. Ale to tylko projekt jakiegoś wizjonera , pewnie niewiele będzia miał wspólnego z rzeczywistym Xboxem.
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Co do ceny nie liczcie, że wzrośnie o cene nowych komponentów. Po pierwsze wprowadzenie nowej generacji to tylko walka o klientów, wszak nie od dziś wiadomo, że na konsolach zbyt wiele koncerny nie zarabiają zwłaszcza na początku. W zasadzie większość konsoli na start kosztuje grubo poniżej kosztów produkcji. Później im się to zwraca w taki czy inny sposób. Już nie wspominając o tym, że ceny znacznie się nie zmieniają, a koszt produkcji tanieje bardzo szybko dzięki postępowi technologicznemu.
 

randnd

Użytkownik
Użytkownik
Ten Xbox wygląda świetnie, ale po tych parametrach to coś czuję że następca 360-tki będzie kosztował sporo kasy...
Spokojnie, teraz tak sie wydaje :) Jak wyjdzie cena zapewne bedzie odzwierciedleniem tych za ktore placimy za obecna generacje 360
 

aker2

Banned
gdzie napęd gdyż napewno będzie to że go nie będzie to tylko plotki a dlatego że mamy dysk full nie kupujemy gier przecież gra na ps3 czasami ma 50gb to co 20 gier phi nie możliwe wiele osób na tym straci co do projektu fajna podstawka pod kwiatek dla milionerów
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Myślę i mam szczerą nadzieję, że w przyszłej generacji odejdą od napędów jako takich, a nośnikami gier staną się pamięci staną się pamięci przenośne.
Koszt produkcji takiego pena 50 gb jest niewielki, a zrobiony w standardzie usb 3.0 byłby o wiele wydajniejszy od płyt.
opakowania gier wielkośći tych z psp a wewnątrz ładna pamięć i instrukcja. Ahhh
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Myślę i mam szczerą nadzieję, że w przyszłej generacji odejdą od napędów jako takich, a nośnikami gier staną się pamięci staną się pamięci przenośne.
Koszt produkcji takiego pena 50 gb jest niewielki, a zrobiony w standardzie usb 3.0 byłby o wiele wydajniejszy od płyt.
opakowania gier wielkośći tych z psp a wewnątrz ładna pamięć i instrukcja. Ahhh
W końcu trzeba będzie przejść na flash, ale póki co koszt produkcji jest większy niż płytki DVD czy Blu-ray, a szkoda. Poza tym przyszłością są Steam'y tudzież inne Origin czy XBL lub PSN :p Pewnie rynek będzie ewoluował w tym kierunku.
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
W końcu trzeba będzie przejść na flash, ale póki co koszt produkcji jest większy niż płytki DVD czy Blu-ray, a szkoda. Poza tym przyszłością są Steam'y tudzież inne Origin czy XBL lub PSN :p Pewnie rynek będzie ewoluował w tym kierunku.
może i dobre było by takie posunięcie, ale nie każdy posiada tak szybkie łącze aby pobrać grę w miarę szybko, serwery musiały by być bardzo dobre żeby w dniu premiery mógł każdy pobierać ze swoją max prędkością łącza.
Ja nie jestem za tym bo z taką grą którą się ukończyło można tylko usunąć. Bo o sprzedaży to już nie ma mowy.
 

aker2

Banned
Nie byłoby używek i jak tu nie piracić
 

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
Ładnie wygląda. Co da napędu to jakiś będzie, Microsoft nie będzie eksperymentował jak zrobiło to Sony wydając PSP Go! Podobno będą różne wersje. Zapewne z Kinect będzie tańsza a hardkorowcy przypłacą trochę nie.stety
 

CrysiserPL

Użytkownik
Użytkownik
Nawet nieźle wygląda, jeśli tak ma wyglądać nowy xbox to może się skuszę.. ciekaw jestem tylko ceny..
 

yahoone

Banned User
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
Liga XboxForum.pl
PSforum.pl
Pozwoliłem sobie na lekki tuning projektu :D
Ja nowego klocka widzę tak:

 

Helid

Użytkownik
Użytkownik
Mimo wszystko nie widzi mi się ten projekt. Zwłaszcza logo...
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom