1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Amazon.co.uk - bezpłatna wysyłka do PL powyżej 25 funtów

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez zabilimizolwia, Październik 14, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. zabilimizolwia

zabilimizolwia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam wszystkich,

praktycznie tytuł mówi wszystko. Może już o tym wiecie (ja się dowiedziałem wczoraj), że kupując na stronie amazon.co.uk produkty z zaznaczonym "Eligible for FREE Super Saver Delivery" (praktycznie wszystkie towary, oprócz prezentów i niektórej elektroniki) na kwotę powyżej 25 funtów (wartość całego zamówienia) to możemy otrzymać bezpłatną wysyłkę także do Polski. Należy zamówić na jeden adres, zaznaczyć opcję dostawy "Super Saver Delivery" oraz opcję "Group my items into as few deliveries as possible".

Ps. Dotyczy tylko amazon.co.uk

Pozdrawiam

źródło: Amazon - info o bezpłatnej wysyłce

2. Lotnik421 Xbox One

3. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  4. zabilimizolwia

zabilimizolwia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hej,

gwarancja xboxa jest chyba europejska tak mi się wydaje. Chyba nie ma znaczenia gdzie kupisz w europie i tak Ci przysługuje gwarancja, tak jak w przypadku sprowadzenia xboxa np z anglii. Ale pewny nie jestem. Ja dla siebie liczyłem wg kursu 4,60zł (bo zależy jak Ci bank ściągnie, taka była cena sprzedaży funta przedwczoraj). Prawda jest taka, że część gier jest zdecydowanie tańsza niż w Polsce i przy kwocie zamówienia 115zł (kurs 4,6zł) to jest elegancko :) Póki co to black ops jest droższy niż na allegro (preorder) ale z tego co wyczytałem, to jeśli oni w momencie wysyłki będą oferować w niższej cenie towar to Ty też go dostaniesz w tej niższej. Ja już zbieram kasę na jakąś paczkę :)

pozdrawiam

5. RaaDeeK

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    a z tym xboxem dobrze policzylem?? Jest o 200zł tanszy niz w PL???

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
  7. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
  8. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Nie patrz na amazon marketplace ani 3rd party sellerów. U nich nie ma wysyłki za friko i amazon nie bierze odpowiedzialności za takich sprzedawców.
    Pod towarem musi stać:

Dispatched from and sold by Amazon.co.uk. Gift-wrap available.

A kursy rozliczeniowe zależą od banku, mbank leci podwójnie przez euro, więc koszt funta jest większy.

Jedyny bank w Polsce który wydaje karty rozliczane bezpośrednio w zł/nie pobiera prowizji to polbank.
    W Polbanku kursem obowiązującym na kartach visa jest ten ze strony Exchange Rates - Visa Corporate
    na dzień dzisiejszy jest to 1 British Pound = 4.454556 Polish New Zloty

9. 87gelu87

87gelu87 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a ta oferta za 50f to wadliwe konsole lub bez padow itp czyli na czesci dlatego taniej

10. markos17

markos17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jezeli chodzi o ta konsolke za 50funciorow, to masz taki opis:
    "FAULTY CONSOLE (no leads or controllers) SUITABLE FOR PARTS ONLY (2006 manufacturing date) - RED RINGS OF DEATH, no HDMI port - fan and disc tray works. Dispatched next working day from Independent UK High Street Store. "
    !AnarchyMen: nawet jak nie znasz dobrze angielskiego, to na pewno kojarzysz RED RINGS OF DEATH :D

11. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    A tego nawet nie przeczytałem :D Thx :)

12. baczkie

baczkie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słupsk
    dobra opcja z tą wysyłka
    =]

13. sammael74

sammael74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    olsztyn
    jesli chodzi o gwarancje to jest troche inaczej jak u nas,nie podbijaja karty gwarancyjnej,musisz sam rejestrowac towar na stronie producenta,w angli wykupujesz ubezpieczenie(mozna to nazwac gwarancja ktora mozna przedluzac bez konca) na dany produkt.

a co do przesylki konsoli jest napisane ze moga doliczyc 3 funty plus vat ze wzgledu na wielkosc i wartosc przesylki(info o ew. doplacie bedzie widoczne)

14. RaaDeeK

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    jak ktos cos kupi to niech da znac :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.