1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AMD do inwestorów: "3 nowe chipy dla konsol w tym roku"

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 22, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3220
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Jeśli ktoś miał nadzieję, że plotki na temat Xbox NeXt i PlayStation 4K pozostaną tylko plotkami, to powinien powoli godzić się z faktem, że taki sprzęt powstaje. AMD w trakcie konferencji dla inwestorów potwierdziło prace nad 3 modyfikowanymi SoC, które w drugiej połowie roku będą stanowić znaczą część zarobku firmy.

AMD w trakcie konferencji poinformowało, że w drugim kwartale tego roku spodziewany wzrost w przychodach spodziewany jest głównie dzięki produkcji aż trzem nowym SoC (system-on-chip, czyli APU) modyfikowanym pod zamówienie producenta. Dzięki temu, w ciągu trzech lat, AMD ma zarobić 1,5 miliarda dolarów.

Produkcja jednego z chipów ma wejść w decydującą fazę w drugim kwartale tego roku, ale wszystkie pojawią się na rynku przed 2017 rokiem.

A skąd pewność, że chodzi o konsole? Potwierdziła to szefowa AMD - Lisa Su, która na pytania odpowiedziała, że chipy powstają dla segmentu gier. Dorzuciła do tego:

Gdy zapytano ją o szczegóły, kto zlecił produkcję SoC odpowiedziała:

Mając na uwadze to, że w produkcji są 3 chipy, stawiać śmiało można na Nintendo NX, PS4 Neo i mocniejszego Xboksa One. Czeka nas interesujący rok.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kil3r

Kil3r Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    A spencer zarzekal sie ze nie bedzie xbox 1,5 ,teraz to mnie wqrwil ten lewus,czy takim popaprancom sie zdaje ze mowia do dzieciarni ? Jak to wszystko sie potwierdzi do biore PsNeo i *ierdole

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wolałbym by zapowiedzieli na rok 2017 PS5/X2 niż te wynalazki. Niestety takie kraje jak nasz są w dupie przez to że Zł =/= $/E i za wszystko płacimy *4/5

5. Kil3r

Kil3r Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Pewnie boja sie mocniejszego NX i niechca byc gorsi,ale co mnie to obchodiz.Grać na konsolach w polandii tez sie srednio oplaca bo trzaby zarobic 1000 ojro i konsole nowe po 400 ojro a gry 60 ojro :p Ciekawe czy na zach ktos by gry kupowal po 250 a unas takie sa kwiatki jak np Cod Blak Ops 3 Digital Edition za 411 !

6. WolfM

WolfM Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wszyscy, którzy naiwnie sądzili, że wersje 4K to plotki, powinni zaczynać się godzić z myślą, że jednak sie mylili;-)

7. PompeyQ

PompeyQ Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Osobiście cieszę się, że nowe konsole szykują. Zwykły xbox one stanieje przez co za grosze będę mógł pograć w FH2 i FM6 :D Póki co zadowalam się FH1 i FM4 :)

8. MarioOL

MarioOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    W x360 też były ewolucje procesora na mniej awaryjne, mniej grzejące się itd ja bym na to stawiał raczej jak na mocniejsza wersje

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

BushyAxis793 lubi to.
  9. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Pożyjemy zobaczymy co z tego wyjdzie. Płakać nie ma nad czym i tak. Osobiście tez wole nowa konsole ale tak za dwa lata .

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1690
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Śmiać się, czy płakać? Otóż to ważne pytanie..

Ja się nadal zastanawiam czy to na poważnie ?

Jak nowe konsole..

Przecież jeszcze na tych konsolach nie uświadczyliśmy żadnych mega super wypasionych tytułów.. Jak chociażby "na jakiś czas" wyłączność nowego GTA bądź RDR ?

Przecież pamiętam jak kiedyś brat odpalił mi GTA 4 na X360 to wryło mnie w fotel :D. Mój PC mógł wtedy tylko pomarzyć o takiej grze..

Czekam na jakiś tytuł WOW!!

Ale z racji braku Exów na XO.. to się chyba nie doczekam.. Bo teraz wszystko PS4,XO, PC..

11. WolfM

WolfM Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wychodzi na to, że prwadziwa nowa generacja to dopiero będą konsole 4K (nowa grafika, procesor i pamięć). Pierwsze wersje Xboxa i PS4 to co najwyżej testy i sondowanie rynku.

12. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Mi tam pasuje.
    To według mnie taka nowa konsola nie do końca.
    Będą tylko trochę wydajniejsze procki i tyle. Każdą grę odpalisz na nowej jak i starej konsoli, jedyna różnica że na nowej będzie ciut bardziej wydajniej.

Skończą się w końcu lamenty że gra nie ma obsługi pełnego FullHD i nie domaga w ilości wyświetlanych klatek.
    Teraz jak komuś mało "powera" w konsoli będzie mógł zakupić nowy model, a komu odpowiada jakość wyświetlanej grafiki przez dzisiejsze konsole nie będzie musiał zmieniać sprzętu. I takie rozwiązanie powinno wszystkich zadowolić.

13. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dokładnie informacja dobra dla tych ktorzy nie maja obecnych konsol. Na swieta kupia je w cenie 360

Wysłane z mojego Honor 7.

14. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Zobaczymy czy dalej będzie ten pomysł zachwalany jak developerzy będą mieli gdzieś optymalizację na słabszą wersję :D

15. adam_k27

adam_k27 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dokładnie właśnie tak to będzie wyglądać. Mocniejsza wersja bedzie miała full HD i stałe 30 fps, a standardowa 720p i spadki płynności do 20 fps.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

16. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A może być jeszcze lepiej i za te 2 lata gdy przeważać będą już nowe wersje konsol producenci całkiem oleją stare wersje.

17. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To chyba oczywiste, że trzeba zrobić przesiadke. Przynajmniej będzie konsola dalej na gwarancji.

Wysłane z mojego Honor 7.

Wczytywanie...

Poleć forum