1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

amerykański rap

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mnih, Wrzesień 24, 2010.

1. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    witam, ten temat kieruję do wszystkich słuchających amerykańskiego rapu, mianowicie od wielu lat słucham tego gatunku muzyki, jednak powstaje coraz mniej dobrych kawałków, większość obecnie powstających to komercha, murzyni ze złotymi łańcuchami i diamentowymi zębami, śpiewający o byle czym i w dodatku ze zmixowanym przez komputer głosem. ciągle słucham tych samych piosenek, rzadko kiedy znajdę coś dla siebie nowego, dotychczas obczaiłem takich raperów jak: Eminem, 2Pac, Nas, The Game, Cent, Crooked I, WMA, Ice Cube, Black Haze, Dr Dre, Casthis i kilkunastu innych, moja prośba - zapodajcie jakieś fajne kawałki artystów, których przed chwilą nie wymieniłem, jest wiele mniej znanych raperów, których teksty stoją na tym samym poziomie, o ile nie wyższym, niż tych sławnych. zarzucajcie linki z takimi właśnie delikwentami, z góry dzięki ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tech N9ne, Krizz Kaliko, Big Scoob... cała ekipa Strange Music - to są rzeźnicy w tej branży.

http://www.youtube.com/watch?v=5b2rAfG7-hE - mały mix Techa
    http://www.youtube.com/watch?v=Btp8dWMVS0I - "Misunderstood" Krizza Kaliko

Do nich trzeba przysiąść i posłuchać dużej ilości kawałków. Jeśli znasz naprawdę język i wszystkie ujęcia w słowach, wpadnie Ci szybko w ucho, jeśli nie bardzo to i tak któryś album Techa lub Kaliko będzie dla Ciebie świetny.

4. STOJE

STOJE Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mobb Deep
    Scarface
    Dilated Peoples
    Tha Alkaholics
    Statik Selektah
    Geto Boys
    La Coka Nostra
    Cypress Hill
    Raekwon
    The Beatnuts

5. pln

pln Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dobra ćwoki. z zasady od 10 lat słuchajac w przewadze polskiego rapu powiedziałem sobie kiedyś ze nigdy nie bede wspomagał nikogo w słuchaniu i zagłebianiu sie w rap bo dzisiaj rapu słuchaja lalusie lansujacy sie a nie znajacy nikogo.

wiec dam wam stronke ktorą znalazłem ostatnio. są na niej mixtapy i mp3. jeszcze nie obczaiłem ale to co zdarłem fajnie sie słucha. wydaje mi sie ze to usa podziemie:

Download Rap Music, Rap Albums, New Rap Music, Hip Hop Download, R&B Download, Underground Mp3, Rap Mixtapes

pozatym istnieje wiele stron o rapie z usa. warto sluchac wszystkiego by miec własne zdanie.

6. STOJE

STOJE Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    pln ok też tak myśle ale nie obrażaj mnie od ćwoka... też uważam ze teraz rapu słuchaja techno pedały i trance dziwki bo rap jest modny i uwazaja ze 50 cent albo jakis inny bogaty czarnuch to esencja rapu...

Ja polskiego rapu slucham od 2000 roku a nie jak niektorzy od roku bo modny jest...

7. pln

pln Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no i tak ma być. a cwoki uzyłem chyba bardziej żartobliwie.

polecam: ludacris, chingy, obie trice, proof, jay z, big-l, oczywiscie DMX, dre, gheto boys, havoc, mobb depp, kayne west,

odradzam maxymalnie lil wayna i innych "złotych" chłopców

8. STOJE

STOJE Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie no ludacris, jay z, kanye west to tez sie zaliczaja do bogatych dzieci... a jak nie zaliczaja sie to robia taka muzyke

9. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    posłuchajcie sobie Nas - NY state of mind, o takie piosenki mi chodzi, coś pięknego, prosty bit świetny flow, zero komerchy i kompa

dzięki za propozycje, wszystko na pewno przesłucham, tymczasem czekam na następne ;)

10. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
  11. wunat

wunat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Killarmy, Sunz Of Man, AIG, Cocoa Brovaz, Ill Bill, Non Phixion, Q Unique i tak dalej i tak dalej...

12. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Oczywiście mój ukochany Snoop Dogg, który się zeszmacił na stare lata jak c****, ale jego starsze kawałki są świetne. Poza tym:
    -Wu-Tang Clan,
    -Ice Cube (jako jeden z nielicznych, które się nie skomercjalizował),
    -Mobb Deep,
    -KRS-One,
    -Xzibit,
    -Dr. Dre,
    -The Game,
    -Method Man,
    To narazie tyle, jak mi się coś przypomni to jeszcze wrzucę.

EDIT
    Co przepraszam bardzo? Dajesz 50 Centa do tego samego wora co np. Pac? 50 Cent akurat dla mnie nie jest raperem tylko pop-szmatą, a te jego piosenki to nie rap.

13. STOJE

STOJE Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Xzibit, dr.dre, the game = komercha na równi z 50 groszy...

14. Kaspian777

Kaspian777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gołdap
    Ooo boże, z kim my mamy do czynienia na tym forum?! Jeśli dr.dre to komercha to ty najwidoczniej słuchasz Justina Bimbera...
    Żałosne...

15. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    nie nie daję, napisałem tylko jakich raperów już przesłuchałem, Cent jest mocno średni, ma 2 fajne kawałki, reszta to ponizej przecietnej, poza tym wkur...zają mnie te jego łańcuchy

16. Kaspian777

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gołdap
    Ale w sumie Fifty kiedyś też miał dobre kawałki takie jak 21 questions czy in da club - dość dobre, choć lubię go tylko dlatego, że to kumpel Eminema:)

17. pln

pln Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    niestety ale zgadzam sie.

***** komercja to jest w polsce.
    w usa to sposob na sprzedaz płyt. tam mozna jak ludacris nawijac luzne kawałki. on jest z atlanty, popłudnie to nie twardy rap z NY. a wy juz ze komercja. snoop tez teraz szmata nagrywajaca z kate perry ale kiedys to byla potęga. rap sie zmienia w usa tak jak w polsce, są raperzy ktorzy stawiaja na przekaz i są tacy co szukaja targetu w dzieciakach lubiących kołyszące kawałki. tylko w usa rap jest jak metal, kazdy moze nawijac jak chce i nikt nie powie ze to komercja bo tam jest 300 mln ludzi, tylu raperow ze zeby sie wybić trzeba trafic w target.

50, eminem i wielu innych poprostu znalazło nisze. i dobrze sie przyjeło. każdy może nagrywać co chce. a i każdy może słuchać czego chce.

dla nas ci z lat 90 to old school bo to było jak bylismy mali. za 10 lat eminem i 50 bedą oldschoolem dla dzieciakow.

******AJA CIE ŁANCUCHY U 50 CENTA?? bo zyjesz w Polsce, 5 świat. Jak ma to nosi. i to nie wyznacznik jego muzyki.

18. pln

pln Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

mocno średni ale cały świat i ameryka sie nim jarała, 2 kawałki?? ktore?? z vivy??

posłuchaj sobie jak i inni:
    ALBUM: 50 CENT- POWER OF THE DOLLAR
    KAWAŁEK Z TEJ PŁYTY: HE GOOD DIE YOUNG

19. Kaspian777

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gołdap
    Zgadzam się co do dzisiejszego rapu w ameryce, ale nie zapominajmy, że niektórzy raperzy mają talent, tacy jak: Eminem czy Dr.dre, oni po prostu są do tego stworzeni, jeśli ktoś rozumie o czym oni śpiewają to rozumieją też jacy oni są genialni...
    A co do Ludacrisa to sprzedał się dla jakiegoś biebera...porażka. A poza tym Eminem jest na scenie od dobrych kilkunastu lat czyli zaistniał wtedy kiedy rap miał najlepszy okres. Proste

20. pln

pln Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

eh chodziło mi raczej o ludacrisa sprzed ery ogolnego sprzedania marketingowego.

dla tych co nie wiedzą: kiedys rap w usa sie sprzedawał lepiej. teraz mniej płyt sie sprzedaje dlatego są marketingowe kombinacje typu featy z popgwiazdkami.
    wszystko sie miesza.

ja lubie rap z usa tak jak i polski sprzed gdzies 2007 roku, a ten nowy to wyjatki.

zresztą zyjemy w polsce, tutaj każdy chciałby zeby było tak jak jest. jak bylo w 2000 roku z rapem. a swiat sie rozwija. w usa nikt sie nie dziwi ze raper nawija z kate perry, bo co kasa to kasa.

21. Kaspian777

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gołdap
    Oczywiście, ale co do Ludacrisa to chodziło mi o teraz bo kiedyś był nawet ok, ale ja takie featy Snoopa z Katy Perry nie biorę na poważnie.

Wczytywanie...

Poleć forum