1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Amerykański rząd pomoże w walce z grupą Lizard Squad?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 12, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Od kilku tygodni stale informujemy naszych czytelników o kolejnych atakach hakerów. Microsoft, Sony, Activision, Electronic Arts, Valve – wiele firm w ostatnim czasie odczuło na swoich serwerach działania niepożądanych osób. Gracze chcą pomocy i postanowili zgłosić się z tym problemem do Białego Domu.

Niedawno otrzymaliśmy wiadomość, że w trakcie świąt Bożego Narodzenia zostaną przeprowadzone kolejne ataki. Gracze są wściekli, ponieważ chcą normalnie korzystać z usług, za które płacą.

Niestety, często serwery Xbox Live, czy też PlayStation Network nie działają. Do wielu ataków przyznaje się grupa Lizard Squad i z tego powodu na stronie Petitions.WhiteHouse.gov powstała specjalna petycja:

Do 4 stycznia petycję musi podpisać jeszcze 91 tysięcy osób – jeśli tak się stanie, to wiadomość trafi do odpowiednich osób w Białym Domu

Trudno ocenić, czy ten wniosek może coś zmienić. Jednak mam wrażenie, że jest to ostatnia deska ratunku, ponieważ firmy nie radzą sobie z problemem.

Więcej informacji znajdziecie tutaj. ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    I dobrze. Święta to czas spędzania z rodziną ....

4. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Ale tu nie chodzi zapewne też o możliwość grania. Wiesz ciekawi mnie jakbyś Ty zareagował gdybyś np. wiedział że hakerzy mają wszystkie twoje dane i mogą "hulaj dusza" na twój koszt bo "dobrowolnie" im to fundniesz, bo przecież po co stopować ich zapędy w "zarodku". Powiem tyle "Lepiej zapobiegać niż leczyć"
    Poza tym nie każdy musi spędzać 24 grudnia jak Ty, w końcu mamy "wolny wybór", ale u Ciebie widać typowo Polskie podejście "Skoro ja tego nie mam to dlaczego mój sąsiad ma to mieć !?", a w tym przypadku będzie "Ja świętuje to oni też muszą" nie mam zamiaru tu obrażać nikogo, ale tak to widzę i te wasze "życiowe mądrości" właśnie w stylu "święta to czas z rodziną".

2 użytkowników lubi ten post.
  5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Już nie mają na co robić petycje..

6. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Dobra zapomniałem dodać że to tylko moje zdanie. I trochę źle się wyraziłem. Nie "dobrze" lecz "akurat mi to w święta nie przeszkadza"
    Nie mam zamiaru dyskutować bo się offtop zrobi.
    Bez odbioru.

Wczytywanie...

Poleć forum