1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Amerykański senat odroczył głosowanie nad PIPA, a ESA wycofało swoje wsparcie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Altres, Styczeń 21, 2012.

1. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Oby w Polsce też się ogarnęli i odstawili na bok ACTA

2. Lotnik421 Xbox One

3. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    ja Ameryka wycofała to Polska także to zrobi!

4. merdenoms

merdenoms Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No zobaczymy. Za ACTA są jeszcze niektóre kraje europejskie, więc nie wiem czy decyzja samej Ameryki co do SOPA jakoś wpłynie na Polskę. W każdym razie chyba wszyscy widzą, że świat buntuje się. Jeśli chcą rewolucji, to podpiszą.

5. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    Wprowadzenie SOPA = konsekwencje dla całego internetu...
    Wprowadzenie ACTA = konsekwencje dla internetu w europie... takie jest moje zdanie

6. Prevell

Prevell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Konsekwencją wprowadzenia obu umów będą rewolucje w sieci a także na ulicach.
    Polak mądry po szkodzie, obudzi się do rewolucji dopiero gdy znajdzie się z ręką w nocniku.

7. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    oby nie było tej komuny w internecie, bo inaczej tego nazwać nie można

8. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    pozwolę sobie na zacytowanie.

"W październiku 2007 Stany Zjednoczone, Wspólnota Europejska, Japonia i Szwajcaria ogłosiły rozpoczęcie negocjacji na temat ACTA. Wkrótce dołączyły do nich następujące kraje: Australia, Korea Południowa, Nowa Zelandia, Meksyk, Jordania, Maroko, Singapur, Zjednoczone Emiraty Arabskie oraz Kanada. Szczegóły prowadzonych negocjacji były tajne do 22 maja 2008, kiedy to robocza wersja dokumentu pojawiła się w serwisie WikiLeaks[1]. Dnia 24 marca 2010 roku pełny tekst porozumienia wyciekł do sieci Internet[2]."

Tak barany USA także bierze udział w ACTA.

9. ZDZISIU222

ZDZISIU222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Sprawą akta zainteresowało się dwóch posłów SLD: Kalisz i Siwiec, a także poseł w PE Olejniczak. Wszyscy są przeciw temu, ale czy to coś zmieni to nie wiem. Ponadto Buzek napisał na FB, że "już" na początku lutego powstanie specjalny chat w sprawie dyskusji o ACTA. Na FB także rzecznik rządu Graś wypowiedział się o ACTA, ale nie wiem co, bo aby zobaczyć co jest na jego tablicy trzeba się zarejestrować a ja nie mam konta na FB :D.
    Btw. Chęć protestu w Warszawie zadeklarowało już ponad 6000 osób. Załóżmy, że przyjdzie połowa, to i tak już będzie dosyć dużo

10. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    Altres@
    Ziomek ale po cholere te teksty typu "skopać ubić i zakopać idiotów jak ty..."

To co napisałem powyżej jest moją opinią... tyle w temacie -_-

11. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Ok rozumiem masz prawo do opinii o to walczymy mniej więcej :) ale sporo ludzi myśli że ACTA odnosi się tylko co do Polski i stąd te nerwy.

12. GKxD

GKxD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tylko jedna sprawa o której może nie wiecie.

Polska ma podpisać ACTA 26 stycznia!!!!! czyli za 5 dni.

Liczę na wsparcie rodzimych ISP przecież jak będą ludzi odcinać od sieci to stracą pieniądze a po drugie będą musieli łamać obowiązujące prawo i konstytucję RP.
    A tak btw. wyobraźmy sobie sytucję gdzie wrzucam na youtube filmik w którym podaję linki do pirackich plików:
    wg acta wtedy youtube propaguje piractwo więc zamykają całą infrastukturę google...
    To jest chore normlanie.
    Chcą nam zabrać ostatni bastion wolności słowa.
    Liczę na masowe działania Anonymous i mam nadzieję że pomoże też presja społeczna.

Wie ktoś może dlaczego żadna telewizja o tym nie wspomniała nawet:mad::mad:
    Mam ferie akurat i ani razu nie usłyszałem nawet nazwy acta, była tylko mała informacja o zamknięciu megaupload.
    A tak to codziennie kurde o smoleńsku i lekach.

13. gabhor

gabhor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Prudnik
    Ludzie, wy naprawdę myślicie że zakładając ten czarny dla Was scenariusz, po 26 stycznia wklepanie na klawiaturze słowa kur.wa będzie skutkowało doręczeniem Wam pocztą wyroku Sądu w sprawie o wykroczenie z art. 141 kw ? Polska policja nie umie znaleźć skradzionego auta z GPS i większości osób zaginionych. Nie jest w stanie rozpoznać numerów pojazdu ze zdjęcia z fotoradaru, nie umie rozpoznać twarzy osób z nagrań monitoringu miast a Wy się boicie, że nagle Wasze komputery będą super szpiegowskimi cudami techniki ??? Ludzie, obudźcie się błagam i zacznijcie żyć problemami dnia codziennego a nie jakimiś ustawami które gówno zmienią w waszym życiu. O przepraszam, zabronią wam ściągać pliczki z sieci. Tu chodzi o WIELKĄ kasę !!! A nie o waszą prywatność. Po co Wam do cholery anonimowość i wolność słowa w sieci, skoro na co dzień w życiu boicie się odezwać publicznie ryj w swojej sprawie, oczywiście nie dotyczącej piractwa !!!

Dla wszystkich normalnych - internet zmienia się i ewoluuje i nikt tego nie zmieni. I prędzej czy później będzie on cenzurowany, bo nikt mi nie powie że te ustawy nie wpłyną pozytywnie na ściganie choćby internetowej pedofilii i podobnych wybryków. Pozdrawiam !!!

14. Prevell

Prevell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No tak, po co nam ostatnie wolne medium jakim jest internet! Niech nam ocenzurują internet, wtedy będziemy już do końca tępymi marionetkami, robiącymi dla władzy.
    Brawo podejścia.
    Poza tym, kiedy SOPA/ACTA/PIPA zyska na sile i nie będzie dla nich problemem łamaniem praw konstytucyjnych to odnalezienie człowieka w sieci będzie pryszczem.

Wczytywanie...

Poleć forum