Amerykańskie sklepy internetowe z RTV obsługujące Paypal - przykłady.

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Potrzebuję linki do sprawdzonych sklepów gdzie można zamówić gry i konsole z USA i zapłacić przez paypal. W przyszłości chcę kupić Playstation Vita i ściągnąć je z USA, bo taniej. Myślałem nad Amazonem, ale ten paypala nie ma, a ja karty kredytowej nie posiadam, ani nikt z rodziny (moja debetowa karta u nich nie działa). Dla przykładu podam sklepy w Anglii z których korzystałem: zavvi.com oraz thehut.com dobre sklepy z obsługą paypala, ceny gier mają świetne jednak elektroniki (konsol) nie wysyłają poza wyspy. A więc, znacie odpowiedniki takich sklepów u Wujka Sama?
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
amazon.co.uk - Amazon ma świetne ceny a jedną z największych zalet jest to że przyzakupach powyżej 25 funtów wysyłka gratis ale bez paypala . Jeśli zależy ci bardzo na paypalu , to www.wideogamesplus.cz .

Może ci to też się przyda : jesli lubisz gry japońskie to ten sklep Buy Video Games for Consoles and PC - From Japan, Korea and other Regions - Play-Asia.com


Wszystko ściągniete z Playboxa nr 05.
 

Jesters

Użytkownik
Użytkownik
Nie najlepiej na ebayu ? ceny podobne, wysyłki do Polski i paypal jest
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
amazon.co.uk - Amazon ma świetne ceny a jedną z największych zalet jest to że przyzakupach powyżej 25 funtów wysyłka gratis ale bez paypala . Jeśli zależy ci bardzo na paypalu , to www.wideogamesplus.cz .

Może ci to też się przyda : jesli lubisz gry japońskie to ten sklep Buy Video Games for Consoles and PC - From Japan, Korea and other Regions - Play-Asia.com
Nie wiele pomogłeś jednak dzięki za starania. Wiek jak Amazon jest świetny i ubolewam nad tym że nie mam jak tam płacić za zakupy. 1 link który podałeś to raz że nie działa, a dwa że ma końcówkę .cz więc jest czeskim sklepem. Drugi sklep ma ceny w euro więc też odpada, zaznaczyłem wyraźnie że zależy mi na sklepie w USA z dolarami, bo te najlepiej stoją jeśli chodzi o kurs :p

@Jesters, w sumie o tym nie pomyślałem, jednak z ebaya nigdy nie korzystałem i do końca nie wiem jak to wszystko działa i nie chciałbym utopić ponad tysiąc złotych u jakiegoś hamburgera który potem urwie kontakt ^^.

Jak ktoś ma jakieś sklepy to niech się podzieli, podziękuję : )
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiele pomogłeś jednak dzięki za starania. Wiek jak Amazon jest świetny i ubolewam nad tym że nie mam jak tam płacić za zakupy. 1 link który podałeś to raz że nie działa, a dwa że ma końcówkę .cz więc jest czeskim sklepem. Drugi sklep ma ceny w euro więc też odpada, zaznaczyłem wyraźnie że zależy mi na sklepie w USA z dolarami, bo te najlepiej stoją jeśli chodzi o kurs :p

@Jesters, w sumie o tym nie pomyślałem, jednak z ebaya nigdy nie korzystałem i do końca nie wiem jak to wszystko działa i nie chciałbym utopić ponad tysiąc złotych u jakiegoś hamburgera który potem urwie kontakt ^^.

Jak ktoś ma jakieś sklepy to niech się podzieli, podziękuję : )

Wszytsko tak samo jak na allegro ;) Nieraz zamawialem z ebaya cos tam i nigdy nie bylo klopotow. Tylko, ze tam to jak na allegro - kupuje sie u sprawdzonych sprzedawcow.
 

Do góry Bottom