1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Amplituner z DVD Yamaha DVR-S120 + Subwoofer NX-SW120 DOLBY DTS 5.1 XBOX 360 PS3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xboxal, Lipiec 23, 2014.

1. xboxal

xboxal Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam do sprzedania amplituner kina domowego z subwooferem. Moc amplitunera to max 5x55W, głośniki minimum 6 Ohmów. Amplituner ma wbudowany dobrej jakości odtwarzacz DVD oraz dekodery dolby digital oraz DTS dzięki którym uzyskamy dźwięk 5.1 z wbudowanego DVD oraz z zewnętrznego urządzenia np konsoli Xbox 360 lub PS3 podłączonej przez przewód toslink. Na mojej PS3 w call of duty ghosts dźwięk był bardzo dobry ;-) Amplituner jest przerobiony, ma wyjścia głośnikowe cinch, gdyż do oryginalnych gniazd nie było dostępnych wtyczek. Gałka od potencjometru głośności nie jest oryginalna, lecz doskonale pasuje. Subwoofer potrafi zatrząść naczyniami w domu :) Do podłączenia subwoofera z kinem dołączam 3 metrowe przewody. Doskonała alternatywa dla komputerowych zestawów głośnikowych. Waga ok 15kg. W zestawie Amplituner Yamaha DVR-S120, Subwoofer Yamaha NX-SW120 oraz przewody do subwoofera. Do pracy tunera radiowego potrzebna jest dodatkowa antena (nie dołączona w zestawie) Wszystko jest sprawne. Cena jaka mnie interesuje to 150 zł
    Link do aukcji allegro: Amplituner YAMAHA 5.1 + SUB DOLBY DTS XBOX PS3 BCM (4447235560) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Nieaktualne

Wczytywanie...

Poleć forum