1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AMV Majin Vegeta vs Son Goku [HD]

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez StiflerX, Lipiec 25, 2011.

1. StiflerX

StiflerX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kosmos ^^
    Przedstawiam wam mój drugi AMV o tematyce Dragon Ball rzecz jasna :) o tytule "Majin Vegeta vs Son Goku - Friend's. Licze na miłe komentarze i możliwe subskrypcje :p Również słowo krytyki też się przyda żeby inne coraz lepiej mi wychodziły ;) Miłego seansu :D

KLIK !

Enjoy

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Szczerze powiedziawszy muzyka pod filmik w ogóle mi się nie podoba i moim zdaniem nie pasuje. Muzyka powinna być bardziej w klimatach DB. Albo (wiadomo, że trudno to zrobić) odpowiednio dopasowana do akcji na filmiku. A nie muzyka walnięta leci sobie coś tam (sry nie gustuje w takiej muzyce) i soundtrack do filmiku zrobiony..

Niepotrzebne jest też na wstępie ukazywanie Cell'a i później w dalszym filmikach też był motyw z nim. W ogóle podczas walki z Cellem Vegeta nie był w postaci Majin..

Znacznie lepszy byłby AMV jakby były głosy Goku, Vegety, później odpowiednia nutka do tego, później znowu, że coś tam sobie mówią i znowu muzyka -- Coś ala to..

Napisane może tak "po łebkach" ale wybieram się na zakupy więc nie rozpisuje się od A do Z. :)
    Pozdro.

PS. Zrób sobie jeden temat Moje AMV z anime. (czy coś takiego) A nie że co AMV to nowy temat (bo być może ((być może)) dostaniesz za to warna..) - nigdy nie wiadomo..

4. StiflerX

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kosmos ^^
    Story of Uchiha And Danzou [AMV] HD

Witam ponownie. W końcu stworzyłem amv który mi się na prawdę spodobał nawet jak na moje 'dzieło'. Uważam że wam chociaż w jakimś stopniu również wpadnie w oko więc dziele się nim z wami ;]
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    ~Story of Uchiha And Danzou to po prostu przeplatanka wielu scenek z Naruto Shippudem wraz z dobrą muzyką jako podkład. Zagorzałym fanom mam nadzieję powinno się spodobać

KLIK !
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    No nic, życzę miłego seansu , podoba się ? -daj suba ;]

Ejnoy !

5. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zablokowany.

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Właśnie
    Ten film wideo zawiera treść od partnera SME, który zablokował go w Twoim kraju na mocy praw autorskich.

7. StiflerX

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kosmos ^^
    U mnie niby działa normalnie...
    Co może być przyczyną tych SME ?

8. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Najprawdopodobniej muzyka. Napisz pod filmikiem: "All rights reserved to SME" czy coś takiego to może nie zablokują.

Wczytywanie...

Poleć forum