1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AMV Sasuke vs Itachi

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez StiflerX, Lipiec 22, 2011.

1. StiflerX

StiflerX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kosmos ^^
    Siemano !

---> http://www.youtube.com/watch?v=IAtHkCDUG84

Od jakiegoś czasu zaczął mnie interesować temat AMV , więc takowy zrobiłem. Nie jest to może arcydzieło ale mam nadzieje że wam się spodoba szczególnie fanom tytułu. :cool: Licze na pozytywne oceny i chociaż jednego Sub'a :D ~Oglądajcie, oceniajcie a jeżeli macie swoje twórczości to zapraszam do pochwalenia się ! ;)

by Escudo95 Production

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Oklepana walka : D weź się za montaż Sasuke vs Danzou to z chęcią obejrzę : D (w HD ^^)

Po obejrzeniu: kawał dobrej roboty, chociaż na AMV się nie znam to wiem z doświadczenia że takie montaże zabierają od cholery czasu.

Tak btw to w mandze szykuje się dobra walka (chociaż te walki podczas wojny są żenujące, ciekawe czy tę też tak zepsują : /) z udziałem jednego z tego AMV
    Po jednej stronie Naruto i Killer Bee a po drugiej Itachi Uchicha oraz Nagato, będzie się działo lub będą gadać, Itachi powie jak ich zapieczętować, Naruto to zrobi i pobiegnie dalej -.- Osobiście liczę na to że poznamy prawdziwą moc Rinnengana :)

4. StiflerX

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kosmos ^^
    No wiem, ale pierwszy amv chciałem właśnie zrobić z tą walką bo sporo akcji było :)
    Mam nadzieje że to co w mandze teraz jest bedzie dosyć dobre żeby amv nakręcić ;/

5. StiflerX

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kosmos ^^
    Naruto - Shinobi Destiny [HD]

Naruto - Shinobi Destiny

Postanowiłem znów zlepić jakiegoś AMV'a. Sądzę że jak dotychczas wyszedł mi najlepiej ;D Mam nadzieje że wam też się będzie podobać. Oczywiście najlepiej oglądać w HD !! Jest to już 5 z kolei amv który zrobiłem.
    Podoba się ? Daj suba to nic nie kosztuje ! .
    Miłego oglądania !

KLIK !

Enjoy.

Wczytywanie...

Poleć forum