1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Analitycy: GTA V i The Last of Us mogą pojawić się także na konsolach następnej gener

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez grisza133, Marzec 8, 2013.

1. grisza133

grisza133 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Grodziec, Bielsko, Poland, Poland
    Wielkie hity z końca tej generacji trafią także na next-geny - uważa analityk Michael Pachter. Jego zdaniem nowe platformy mogą liczyć na gry na wyłączność wyłącznie od wewnętrznych studiów Sony i Microsoftu.

Podczas audycji w Gamertag Radio Michael Pachter został zapytany o możliwość pojawienia się GTA V na konsolach następnej generacji. - Kiedyś te wersje powstaną, ale nie na premierę - odparł analityk Wedbush Morgan Securities. - Jeśli spojrzeć na E3 2006, na którym pokazane zostało PlayStation 3, Rockstar zaprezentował Red Dead Redemption. A kiedy gra się ukazała? W 2010. Zabrało im to tylko cztery lata. Właśnie takim tempem podążają pracownicy tej firmy - stwierdził.

Pachter nie jest pierwszym analitykiem, który uważa, że GTA V trafi na konsole następnej generacji. Na początku lutego podobną hipotezę wysnuł Doug Creutz, reprezentujący Cowen & Company. Na razie jedynymi platformami, na które zmierza nowa gangsterska produkcja Rockstara, są jednak PlayStation 3 i Xbox 360.

Podczas wspomnianej audycji Pachter odniósł się do jeszcze jednej gry z obecnej generacji, która jego zdaniem prawdopodobnie trafi również na next-geny, czy raczej na next-gena. Mowa tu o The Last of Us. Analityk stwierdził ponadto, że zmieni się model produkcji gier na wyłączność danej konsoli.

- Mnóstwo ludzi robi gry jednocześnie na obecną i następną generację konsol. Naprawdę trudno jest stworzyć tytuł tylko dla jednego urządzenia. Exclusive'ami będą się zajmowały wyłącznie wewnętrzne studia producentów konsol. Wyjątek może stanowić sytuacja, w której dana firma komuś zapłaci, tak jak stało się to w przypadku Epic Games i serii Gears of War. Ja jednak uważam, że do takich sytuacji nie będzie już dochodzić - powiedział analityk.

- Jeszcze zobaczymy, ale ja uważam, że wszyscy będą robili gry na wszystkie platformy, ponieważ to jedyny słuszny model biznesowy - dodał.

Źródło: gram.pl - Największy polski sklep i serwis o grach PC, PS3, Xbox 360.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jarek8821

Jarek8821 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Pachter i wszystko jasne... Jak mogą się pojawić na next geny jak **** ludzie skladaja preordery na x360 i ps3 niech ten czlowiek sie ogarnie.

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    przecież to było prawie oczywiste.
    analityków potrzeba żeby "mieć pewność" ?
    kolejna kryptoreklama................

1 osoba to lubi.
  5. lumpek933

lumpek933 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czytanie ze zrozumieniem się kłania kolego.
    Nie "hejtuj" póki nie zrozumiesz tekstu. Co do tematu to wiadomo, że gry z końca tej generacji trafią na nową, tym bardziej tak wielkie produkcje jak chociaż GTA V. Czy kogoś to w ogóle dziwi?

6. fanXboxa360

fanXboxa360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    tu nie trzeba żadnych analityków żeby wiedzieć że GTA V pojawi sie na next-geny :D Amerykę odkryli.

7. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Analitycy....
    I wszystko jasne.

Informacje z du*y wzięte.
    Wpierw niech ta gra się pokaże na obecnej generacji.

Podejrzewam, że będzie podobnie jak z GTA3 i VC na iOS i Andorida. :shame:
    Czyżby jakiś remake?

8. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Jestem niemal pewny, że te gry wyjdą na nową generację :D
    Niemal, bo jeżeli nowe konsole będą wspierały poprzednie konsole to zawsze można kupić GTA na X'a 360 i grać na nowszym :D

9. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    noooo, może właśnie dlatego przełożyli premierę?

10. bartas225

bartas225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pachter mówił dużo różnych rzeczy, 99% się nie sprawdziło. Oczywiście w GTA V pogramy na PS4, ale to będzie streaming, a nie żaden port.

11. krycha0711

krycha0711 Banned Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szastarka, Poland
    a co to za różnica czy będze czy nie, jak dla mnie jest ważne to że nie musze kupować nowej konsoli żeby zagrać w GTA V

12. Louder

Louder Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W przedsprzedaży te gry są dostępne na wszystkie dotychczasowe platformy, tak więc na 99% na X360 również pograsz.

13. krycha0711

krycha0711 Banned Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szastarka, Poland
    nie wiem do czego to było?ta cała rozmowa jest o tym czy będzie GTA V na nową generacje,moja wypowiedź była do tego ze własnie nie interesuje mnie czy bedzie ponieważ mam x360 i cieszy mnie to ze nie musze kupować nowego tak jak to zrobiłem dla GTA IV, co zresztą zaraziło mnie syndromem tzw. choroby "X-a" .

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum