1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Analog nie działa. Zepsuty pad?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Reverze, Marzec 7, 2010.

1. Reverze

Reverze Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Witam, ponad 2 miesiące temu kupiłem Xbox'a 360 Elite Jasper więc nie jest stary. Dbam o ten sprzęt, więc na pewno nie stało się to z mojej winy. Otóż dzisiaj, grając sobie w NFS:Shift, zauważyłem że w menu, sam pad mi chodzi. Nie dotykałem pada, odłożyłem metr od siebie, ale nadal tak jakby działał, ciągle szło do góry. No nic pomyślałem że gubi sygnał czy coś. Więc wyłączyłem Xbox'a, pada, następnie włączyłem. Z odległości 10cm przycisnąłem to wyszukiwanie pada na konsoli i na padzie. I myślałem że już po wszystkim. Jednak dashboard konsoli też SAM CHODZI DO GÓRY! Wziąłem pada w ręce nacisnąłem w prawo, ale i tak jedzie do góry, do dołu - też do góry. CO TO MA BYĆ?! Fifa tak samo, każda gra którą uruchomiłem ma ten sam problem.
    Może to jest istotne ale zaczęło się to 2 dni po kupieniu tego Play&Charge Kit Black(bo stwierdziłem że się bardziej opłaca od paluszków). Konsolę kupiłem w Warszawie, w Świecie Gier. Sprowadzają oni konsole z Anglii o czym świadczy wtyczka zasilania.
    Co mam w tym przypadku zrobić żeby mieć nowego/naprawionego pada? Naprawdę to jest jakaś kpina, nie po to wydałem 1000zł żeby po 2miesiącach wkur***ć się na jakiegoś zasranego pada.
    Proszę o szybką pomoc, nie chcę czekać miesiąca na jednego pada. A niestety nie mam pieniędzy na nowego, bo kupiłem 3 dni temu TV(właśnie do xboxa:mad:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Gwarancja do m$, albo idź do sklepu i oni się tym już zajmą.

4. Reverze

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Ile muszę czekać na nowego/naprawionego pada?
    Bo jeśli miesiąc, tak jak w niektórych tematach piszą...zgroza.

5. Grzechu Oo

Grzechu Oo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żywiec
    ja niedawno dzwoniłem z ciekawości czy "darmowe pady" jeszcze istnieją i powiedziano mi ze cały proces naprawy trwa ok 2 tygodnie. Wysyłasz UPS'em i czekasz aż odeślą naprawionego/nowego. Ale jak to się ma do rzeczywistości to wiesz.. rożnie bywa

6. Reverze

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    To ja mam jeszcze za to zapłacić?! HAHHAHAHHAHAHA Co to k***a za kpina? Nie dość że sprzedają wybrakowany produkt, to jeszcze bubel. A na dokładkę taki piękny serwis gwarancyjny.

7. XboxArcade18

XboxArcade18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    MS wszystko płaci za ciebie nie musisz sie o nic martic

8. Grzechu Oo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żywiec
    No dokładnie, m$ pokrywa koszt wysyłki. Albo zamawiają odrazy kuriera przy składaniu reklamacji, albo wysyłają Ci meilem etykietę do druku na paczkę i masz sam zamówić do 10 dni, inaczej zgłoszenie zostaje anulowane.

9. Reverze

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Wie ktoś gdzie można tanio kupić czarny, nowy pad?

10. Potocky

Potocky Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bytom
    Mi sie zdaje ze oni oplacaja kuriera.

11. Grzechu Oo

Polubienia: