1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Analog

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Nosfer, Styczeń 6, 2009.

1. Nosfer

Nosfer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, 2 dni temu zakupiłem X'a 360 premium i dziś zauważyłem iż przy ruchu lewego analoga zaczyna on skrzypieć :eek: nie jest to nie do zniesienia, fakt trochę irytuje ale daje rade ;) no ale nie o to chodzi moje pytanie jest tego typu, czy zrobić coś w sprawie tego Pada? dodam, że jest to pad z zestawu... co mam zrobić? zostawić to tak jak jest czy reklamować?:confused:

"skrzypi gdy przesuwam analog w lewą i prawą stronę -> <-"

2. Lotnik421 Xbox One

3. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    jak tak Ciebie to irytuje to zadzwoń do m$, przedstaw problem, może zakwalifikujesz się na wymianę. No bo rozkręcanie i własne naprawy raczej nie wchodzą w grę...

4. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    gdzies na tym foum byl poradnik jak otrzymac darmowego pada od MS..poczytaj i pomysl nad tym...nie masz nic do stracenia..a zamaist jednego skrzypiacego irytujacego pada mozesz miec dwa pady za free

5. janek418

janek418 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Słupsk
    tak jak wyzej kolega napisal, zglos ten problem do MS a od razu przekonamy sie czy jeszcze sposob na darmowego pada dziala :)

6. Nosfer

Nosfer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hmm kolega podpowiedział abym użył WD-40... czy to jest dobry pomysł?

7. manhunt13

manhunt13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Inowrocław
    Gwarancja. Masz gware to korzystaj. A rozbierzesz pada i lipa będzie bo go może końca popsujesz. Ja bym nie kombinował i dzwonił do M$

8. Krzyzac

Krzyzac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeden pad był w zestawie, a drugiego dokupiłem i jak się szybko przesunie analogie to oba skrzypią, więc raczej nie ma się czym przejmować. A jak się coś zepsuje to zawsze jest gwarancja.

9. Nosfer

Nosfer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki:) zostawie tak jak jest nie bede kombinowac, jak sie popsuje mam gwarancje;p

10. KrzysiekeM

KrzysiekeM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Małopolska
    Mam ten sam problem, z tym że to druga moja konsola, w której po 2 dniach lewy analog skrzypi ;/ (pierwszą wymienili bo zasilacz siadł) myślałem o tym, żeby psiknąć tam w analoga smarem w spray'u... Strace wtedy gwarancje? Bądź co gorsza, może powstać zwarcie? wie ktoś może jak to w środku tam wygląda?

Problem rozwiązany, skrzypienie tak mnie irytowało, że postanowiłem użyć tego smaru w spray'u (Użyłem MATECH twist off molibden) napsikałem wokoło analoga poczekałem aż wyschnie. Podłączyłem i działa aż miło ;)

11. gryglu

gryglu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jelenia Góra
    a mi nei skrzypi analog tylko ta wajcha RT ale zostalem skierowany do tego tematu :) co wy o tym myslicie?

12. DeMoH

DeMoH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    To jest dobry pomysł tylko wtedy, kiedy nie masz gwarancji lub gdy M$ uzna, że nie jest to usterka wymagająca wymiany pada/naprawy.

Mi też czasem skrzypi, ale jest to tak ciche i "nieprzeszkadzające" (tzn. klawisz nic się nie zacina itd.), że się tym nie przejmuje.

Wczytywanie...

Poleć forum