1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Angielskie wersje Kinecta a gwarancja

Temat na forum 'Kinect' rozpoczęty przez soon44, Kwiecień 28, 2011.

1. soon44

soon44 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, przymierzam się do kupna Kinecta i mam pewne pytanie, mianowicie na allegro można spotkać pełno Kinectów z przejściówkami angielskimi czyli towar pochodzi z Anglii i jest sprzedawany w Polsce. Moje pytanie jest takie urządzenie w razie zepsucia,uszkodzenia itp nie ma problemu z gwarancją w Polsce ? Kilka osób w swoich aukcjach "zniechęca" do kupna Kinecta z przejściówką angielską ze względu na ten problem. Jest to taki chwyt czy rzeczywiście prawda ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Robsio3

Robsio3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Być może gwarancje zapewnia Ci sprzedawca więc jeśli jest tak to nie masz się co martwić wysyłasz do niego a on dalej przekazuje na gwarancje.

4. soon44

soon44 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    z reguły sprzedawca na allegro to ktoś to ściągnął sprzęt sobie z Anglii, chciałbym wiedzieć jak wygląda sprawa autoryzowanej gwarancji

5. wieo

wieo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    z tego co sie orientowalem dzwonilem nawet na infolinie M$ mila Pani mnie poinformowala ze trzeba zarejestrowas sprzet na stronie M$ i masz gwarancje nie zaleznie gdzie zostal kupiony kinect, Pani rowniez potwierdziła ze nie jest potrzebny paragon, wg mnie wielkie uznanie dla M$ za takie praktyki :D przeciez ich sprzet nikt nie zrobił sobie go w garazu i pozniej zada naprawy :D - podobnie jest z konsolami jak sie zepsuje zglaszasz naprawe przujezdza kurierr zabiera sprzet do serwisu :)

dla pewnosci proponuje tel do pomocy technicznej :D jako nieliczni maja rowniez 0800 czyli calkiem darmowe polaczenie to tez mnie zaskoczylo :D

Pozdrawiam
    Wiechu

Wczytywanie...

Poleć forum