1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Angry Birds dla XBLA, PSN, Wii

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez maroko freestyle, Listopad 13, 2010.

1. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    [​IMG]Podczas odbywającej się w Londynie imprezy Social Gaming Summit prezes firmy Rovio potwierdził, że popularna wśród posiadaczy telefonów komórkowych produkcja Angry Birds trafi na Xbox Live Arcade, WiiWare i PlayStation Network. Gra opowiada o ptakach walczących ze złymi świniami, które ukradły jaja i ukryły się w budowlach z drewna, kamienia i innych materiałów. My, strzelając z procy różnymi rodzajami ptaków, próbujemy załatwić wszystkich przeciwników na planszy. Niestety nie wiemy kiedy konsolowe edycje miałyby się ukazać.

źródło: onlinecenter.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Od 2 miesięcy pracują nad wersją na Samsunga Wave to ile im zajmie wersja na Xboxa? 2 lata? Poza tym sytuacja będzie pewnie jak z Plants vs Zombie, gra super ale kosztowała 1200 mp. Powaliło ich, na iPhonie kosztuje nie więcej niż 16zł. Na Samsunga kupie ale na xboxa nie warto.

4. Dentinity

Dentinity Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tczew
    16 zł?! na androidzie mam za darmo z marketu...

5. lechuszusz

lechuszusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Cena to lekka przesada, ale gierka miodna.
    Zagrywałem się swego czasu w wersję trial na Iphonie.

6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Gra jest świetna, mam za friko na swoim i5700 :D Ciekawe na ile to wycenią.

7. Prym

Prym Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Elblag
    Ja dalem za nia 60 pensow, czyli okolo 2.50 zl :) a dobrego grania tam w cholere duzo

Wczytywanie...

Poleć forum