1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Anita Sarkeesian zrecenzowała Assassin's Creed: Syndicate i zrobiła to źle

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 26, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Zapewne kojarzycie Anitę Sarkeesian, która odpowiedzialna jest za serię feministycznych programów zatytułowaną "Tropes vs. Women". Teraz zabiera się za recenzje i jej pierwszy film dotyczy nowej gry Ubisoftu.

Pominę już wszelkie kontrowersje jakie narosły wokół tej osoby, bo napisano o tym już praktycznie wszystko, co dało się napisać. Jej materiał na temat gry Assassin’s Creed: Syndicate jest tak daleki od znaczenia słowa "recenzja" jak to tylko możliwe. Jest to właściwie kolejny filozoficzny wywód, który ocenia grę raczej pod kątem feministycznym, niż ze względu na faktyczną jakość produktu.

Nie do końca również jestem w stanie zgodzić się z niektórymi opiniami wygłoszonymi na filmie. Dorabianie teorii do dodania kobiecej bohaterki jest niepotrzebne i właściwie osobiście jestem praktycznie pewien, że w grze kierujemy rodzeństwem tylko dlatego, bo akurat scenarzysta miał taki pomysł. Tak po prostu.

Autorka wyraźnie za bardzo skupiła się na jednym temacie, który chciała poruszyć i kompletnie ominęła kluczowe aspekty rozgrywki, które wymagają omówienia, gdy faktycznie chcemy mówić o "recenzji".

Recenzją bym tego nie nazwał, ale jaka jest wasza opinia na temat poniższego materiału?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Po opisie odechciało mi się nawet oglądać tego video.. i nie mam zamiaru nabijać jej widzów. Ja tego szajsu nie obejrzę :).

Pozdrawiam .

Jenerał lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum