1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Anonymous vs Facebook: Runda pierwsza

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez norbert910, Sierpień 11, 2011.

1. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli wiecie o co chodzi z "Remember, remember the fifth of November", to nie zdziwi was plan Anonymous, którzy tego akurat dnia chcą zrobić coś "wielkiego".
    Piątego listopada warto będzie odświeżać Facebook, bo właśnie on ma stać się ofiarą kolejnego ataku Anonimowych.
    Dlaczego akurat Facebook? Akurat w tym przypadku chyba wiele wyjaśnień nie trzeba. Sami odpowiedzialni za "Operację Facebook" Anonimowi powiedzieli tak:
    I chociaż wielu członków Anonymous się z atakiem, który może będzie miał miejsce 5 listopada, nie zgadza, to akurat tego dnia warto będzie obserwować ten serwis społecznościowy.

Warto pamiętać jednak, że:

Źródło: http://www.cdaction.pl/news-21106/anonymous-vs-facebook-runda-pierwsza.html

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    "We don't forgive. We don't forget" I to mi się podoba :). Nie jestem na fajsbuku (haha) ale mam nadzieję, że wykręcą im niezły numer. NK też mogliby się zająć..

4. topol92

topol92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mnie ciekawi dlaczego ostrzegli z wyprzedzeniem dwóch miesięcy. Przecież przez ten czas Facebook może umocnić fortyfikacje, albo sprzedać większą część naszych danych lub Bóg wie co. Według mnie jeśli cała akcja miałaby faktycznie dojść do skutku powinna być przeprowadzona cicho, z zaskoczenia.

5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Dokładnie, mam takie samo zdanie. Ciekawe czy naprawdę chcą Facebooka zniszczyć, czy tylko straszą kolesi, a jeśli tak, to nie wiem w jakim celu (?)

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    topol92 Anonimowi i tak się przebiją przez wszystko, oni po prostu chcą być fair w tym co robią, gdyby zaatakowali z zaskoczenia zachowaliby się w pewnym sensie nie honorowo (coś jak strzał w plecy na filmach : P). Lojalnie informują że za 3 miesiące zaatakują facebooka, niech się przygotują (a w domyśle i tak wiedzą że nie dadzą rady się obronić). Nawet ataki na PSN były w pewien sposób zapowiedziane, takimi listami jak ten odnosnie facebooka, były też małe włamania, Sony sobie olało sprawę.

Jestem za Anonimowymi, jednak żyjąc w dobie internetu nie brałbym tego artykułu do końca serio. Nie wiadomo czy ktoś się znowu pod nich nie podszywa, czy jakiś troll/napinacz sobie jaja z ludzi robi, ale moim zdaniem, jeśli ta notka jest prawdziwa, to Anonimowi rozwalą facebooka, podkreślam, jeśli ta informacja jest prawdziwa, jak wyssana z palca to nic się nie stanie. Gdyby udało im się unieruchomić facebooka na miesiąc, byłby to OGROMNY, większy od PSN atak, z Facebooka korzystają miliony userów, firm, artystów, po prostu każdy kiep tam ma konto i wkleja pierdoły na swoją tablicę. Już widzę jak koleżanki z klasy w listopadzie będą płakać na lekcjach informatyki że ich ukochany fejs nie działa :<

7. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
    Facebook pewnie tak łatwo sprawy nie oleje... pooglądajcie The Social Network, Zuckenberg oraz jego koledzy którzy pomagali mu udoskonalać, bo stworzył go praktycznie sam, facebooka są/byli dobrymi hakerami. Coś mi się zdaje, że zdają sobie sprawę z zagrożenia, poza tym o atakach na my space oraz twittera się słyszało, a osobiście o jakimś większym ataku na facebooka nie słyszałem...

8. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Nie strasz ja jestem w Techniku Informatycznym ty wiesz ile ja mam godzin lekcyjnych, przecież szału dostanę jak będą mi stękać całymi dniami, ale i tak jeśli na prawdę anonimowi to napisali to jestem za nimi.

9. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    ja też jestem za anonimami ;P szczęście że nie mam konta na fece ;D

10. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Facebook ma 20 letniego geniusza Geohotza . 5 listopada siądą za klawiaturami i się zacznie :_). Geo chyba łatwo nie odda fb.

Sent from my X10i

11. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Fakt, Geohotz to geniusz, jednak praca dla facebooka to konieczność by zakończyć wojnę z sony. Paradoksalnie Anonymous powstali właśnie w czasie wojny Sony z Geohotzem i celem była zemsta za szykanowanie uzdolnionych ludzi. Dziś mieliby stanąć po dwóch stronach barykady? Geohotz to idealista i zadziwia fakt, że pracuje dla takiej firmy jak Facebook. Pracuje?

12. vienio999

vienio999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Oficjalny twitter Anonimowych:

https://twitter.com/#!/anonops/status/101152229087657984

Koniec Imprezy. Dziekuje, Dobranoc ^^

Wczytywanie...

Poleć forum