1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Antena Wi-Fi Z Dobrym Zasięgiem ( Prosze O Pomoc)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez regeman85, Wrzesień 27, 2012.

1. regeman85

regeman85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam

Kolega poprosił mnie abym poszukał mu jakiejs anteny wi-fi która ma dobry zasieg. Ja sie na tym nie znam , więc prosze Was o pomoc. Mieszka on za granica i dotychczas łączył sie poprzez laptopa z jakąs siecią ( przegladał on na nim tylko strony więc nikt na tym nie ucierpiał i nie tracił prędkosci) ale pare dni temu nie wyszukuje juz w ogóle tej sieci a reszta jest zabezpieczona. Mogłby ktos podac linki do jakis anten które miałyby zasieg żeby mozna było złapac sieci z dalszej odległosci i poszukac niezabezpieczonej?

znalazłem takie cos

Kod:
    http://allegro.pl/antena-aktywna-wifi-sky-internet-10km-usb-10m-hit-i2627968888.html
    z góry dziekuje za pomoc...za wszystkie odpowiedzi odwdzięcze sie plusikami

Wczytywanie...

Poleć forum