Anthem. Nowa gra BioWare nie jest tytułem ekskluzywnym

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Wczorajsza zapowiedź Anthem od BioWare mogła być nieco mylna i wskazywać na to, że gra ukaże się wyłącznie na Xboksie One/Project Scorpio/Windows 10 (niepotrzebne skreślić). Nic z tych rzeczy, koledzy i koleżanki, dostaniemy kolejną multiplatformę.

O co w ogóle się rozchodzi? Otóż w trakcie zapowiadania Anthem, prowadzący EA Play rzekł, iż więcej dowiem się jutro (tj. dzisiaj) podczas konferencji Microsoftu i pełnej prezentacji Project Scorpio. Część osób wyciągnęła z tego, że gra będzie tytułem ekskluzywnym dla zabawek giganta z Redmond. Nic z tych rzeczy.


W sprawie głos zabrał jeden z twórców, który na NeoGAF-ie bez ogródek stwierdził, iż Anthem będzie tytułem multiplatformowym. Spodziewać możemy się go więc tak na konsolach z rodziny Xbox, jak i tych z logiem PlayStation. Najpewniej ukaże się też na komputerach klasy PC. O Nintendo Switch zapomnijcie - naprawdę mocno bym się zdziwił, gdyby EA jakimś cudem wepchało grę na hybrydową konsolę dużego N.

Tyle na chwilę obecną. Za 6 godzin z hakiem zobaczymy pierwszy gameplay z Project Scorpio. I to prawdopodobnie w 4K. No, kto zobaczy, ten zobaczy, ja póki co niestety zadowolić muszę się odbiornikiem Full HD.

 

Ankoholik

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Ta gra i Forza 7 to jedyne produkcje które zwróciły moją uwagę na Konferencji Microsoftu, no jeszcze Metro

Line Up rekordowy w historii
 

GumaTurb0

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Co jak co ale ten tytuł mnie bardzo zaciekawił. Jestem ciekaw gameplaya![emoji41]

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mechanika jakoś mi się nie spodobała ale sama gra może być ok, w sumie szkoda że nie jest to gra na wyłączność klocka.
 

Do góry Bottom