1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AntiPiracy 2,5

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kondzio_8888, Listopad 14, 2010.

1. kondzio_8888

kondzio_8888 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Na chwilę obecną mam xboxa premiuma dość starego bez hdmi 20gb dysk i takie tam mam sflashowany napęd nie wiem dokładnie która wersja ale czyta wszystkie wave bez patchowania mój napęd to starożytny samsung i moje pytanie jak włoże "kopie bezpieczeństwa" np Assassin's Creeda Brotherhooda i zapyta mnie o aktualizację jeśli dam tak będę miał nowego dashboarda ale odapli mi ten assassin czy nie bo wyczytałem że napędy tak stare jak mój poprostu nie są kompatybilne z tym zabezpieczeniem Pozdr
    Kondzio

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skasowany

Skasowany Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    moze ci zadzialac sprawdz a nie nas sie pytasz
    z tym nowym asasyne dziwne zeczy sie dzieja tak pozatym

4. kondzio_8888

kondzio_8888 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ap 2,5

Spoko jutro tu dam edita i tak jak ja nie zepsuje tej konsoli to sama się rozleci ze strarości

Wczytywanie...