1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Anty virusy na komórki

Temat na forum 'Telefony i tablety' rozpoczęty przez ROBI772, Maj 5, 2013.

1. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jak myślicie czy antyvirusy na komórki są potrzebne czy to raczej pic na wode?
    Się pytam no ostatnio, miałem małą sprzeczke z kuzynem czy antywir mu jest potrzebny na komie, on twierdzi że tak, ja że nie tylko niepotrzebnie zabiera zasoby a tak wg to nawet wirusów nie ma pod ten system (?)
    Sam z ciekawości przeskakowałem swój tel. 3 programamk antywirusowymi i żaden NIC nie wykrył, a na necie na komie siedzę dużo (więcej niż na pc) od ponad roku bo tyle mam obecny telefon
    A Wy co o tym sądzicie?

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk

2. Lotnik421 Xbox One

3. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Póki co na smartfony antyvir nie jest potrzebny. Pewnie niedługo to się zmieni, skoro ma być funkcja wallet.

4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Hehehe póki co jest potrzebny tym bardziej w androidzie co do funkcji portfela to już od dawna jest to dostępne.
    Zainstaluj jakiegoś na komie dla świętego spokoju. Możliwe że bateria szybciej się rozladujeuję ale warto się zabezpieczyć.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Avast na androida jest świetny. Poza typowymi funkcjami antywirusa ma też funkcję ochrony przed kradzieżą. Używam od dawna i nie zauważyłem spadku wydajności czy też szybszego zużycia baterii.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

6. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Polecam również avasta. Funkcję anti thief da sie oszukać niestety ale moze to zalataja. A ogólnie program świetny. Posiada wbudowana zaporę, mozna zablokować apki zeby nam transferu nie ciągnęły. Ma rowniez moduł pomiaru ruchu sieciowego co takze sie przydaje. Ogólnie polecam, na andka lepszego nie znalazłem a z racji tego ze korzystam z konta bankowego przez koma wiec wole sie zabezpieczyć

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk

7. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Również polecam avasta. Nie zauważyłem żadnych spowolnień telefonu itp. Co najważniejsze jest darmowy. Może Ci się przydać jak instalujesz aplikacje z poza marketu, bo nigdy nie wiadomo co tak naprawdę w nich jest. Miejsca też dużo nie zajmuje tak więc spróbować możesz. :)

8. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Wirusy są i będą. Są już nawet RATy

Czy warto mieć AV na Smartphonach? I tak i nie.

Czemu tak? Bo wykrywa "stare" wirusy (no i jakiś tam % nowych). Czemu nie? Bo jeżeli ktoś będzie chciał ukryć swojego wirusa to to zrobi, i AV go nie wykryje (np polimorfizm). No ale najwazniejsze ze właściciel sie cieszy "Mam AV nic mi nie grozi"

To że macie AV nie znaczy że macie przestać myśleć.

Nie mówiąc już o tym że żeby złapać tego wirusa to trzeba byle co pobierać.

1 osoba to lubi.
  9. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Dzięki, DOG za konkretną odpowiedź, wnioskując po tym co napisałeś to antyvirus nie jest mi potrzebny, dzięki bardzo ;-)

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk

10. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    Jak dla mnie wcale to nie przydatne tylko lekki pic na wodę jednak avast nie obciąża bardzo telefoniku :)

Wczytywanie...

Poleć forum