Anulowanie aktulizacji Xbox live

D

Deleted member 74513

Guest
Witam,
Chcę się dowiedzieć czy jest możliwość anulowania instalacji aktualizacji xbox live.
Mój problem polega na tym że pomieszałem napędy mojej konsoli i mojego kolegi.Takim trafem napęd mojego kolegi znalazł się w mojej konsoli.
Jak wiadomo klucz napędu nie zgadza się z konsolą.
Podłączyłem się do xbl i chciałem pobrać aktualizację wszystko dobrze fajnie ale gdy konsola uruchomiła się ponownie zaczęła instalować aktualizację która stanęła z powodu niezgodności klucza napędu. Napędu oryginalnego nie mogę podłączyć ponieważ mój kolega sflashował go.
Tutaj pojawia się moje pytanie:
Czy jest możliwość cofnięcia tej aktualizacji?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jesli koledze dziala konsola to on ma swoj klucz. Jesli ty nie masz swojego to masz konsole do grania w dema oraz ogladania filmow

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 
D

Deleted member 74513

Guest
Ale ja pytałem o anulowanie a nie o napęd.
Jak nie uda się anulować to nawet w demka nie pogram i filmów nie pooglądam. Bo to po każdym uruchomieniu instaluje się ta aktualizacja
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Teraz musisz zainstalować tą aktualkę :)
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie cofaniesz akualizacji.
 
D

Deleted member 74513

Guest
Znalazłem sposób. Dostałem mój oryginalny DVD key. Teraz pozostaje go wgrać. Jak na razie próbuję wgrać go domowym sposobem. Czy ktoś zwas ma sposób na flash lite-ona bez profesjonalnego sprzętu. Jak tak to proszę o jakiś Tutek
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
jak masz klucz to wgrywasz normalnie. tutki na forum.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
sata jungle flasher i jedziesz....reszta w dziale firmware napedów
 
D

Deleted member 74513

Guest
JungelFlasher nie wykrywa mi napędu. Co to może być? Może jakiegoś sterownika brakuje ?
 

Eagle696

Banned
A komputer w biosie napęd widzi ?

Może Xbox 360 I/O drivers .
 
D

Deleted member 74513

Guest
Komputer nie widział napędu w biosie. Ale już po kłopocie. Przeczytałem na forum że może źle się go podłącza to odwróciłem kostkę od zasilania napędu i koniec. Siwy DYM. Odszedł w zaświaty
 

Eagle696

Banned
No to się porobiło .

Przecież gniazdo ma cztery wycięcia ,a wtyczka 4 nadlewy .

Dobrze że chociaż klucz napędu masz.
 
D

Deleted member 74513

Guest
Opłaca się go naprawiać czy lepiej kupić nowy? Słyszałem że to nie jest trudna usterka dla serwisantów.
 

Eagle696

Banned
Opłacalność to w zależności ile ma ten napęd .
I jakie szkody powstały.
 

Do góry Bottom