1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ap 2.5 a LT 2.0 - zmieszany

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez darekg11, Grudzień 15, 2011.

1. darekg11

darekg11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, czytałem newsów o tych tablicach DEA które Microsoft aktualizował, ale i tak z powodu chaosu w tematach nie zrozumiałem do końca co to znaczy dla mojej konsoli.

Mam LT 2.0, Dasha 604 no i działa mi Battlefield 3, Arkham City, innych gier nie testowałem jeszcze. Natomiast chciałem dziś odpalić Fable'a 3, który wcześniej na LT+ działał bez problemowo i wyskoczył mi komunikat: "Płyta nie jest obsługiwana".

Jakie to ma skutki oraz czy ponowne przepuszczenie przez abgx i nagranie naprawi problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    wgrać najnowsze patche ap25 do tej gry przez abgx360 autofix level 3 lub wavepatcher. gra ma patche pod lt+ a ty masz lt 2.0 .i wypalić od nowa

4. darekg11

darekg11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha rozumiem, bardzo dziękuję za krótką i treściwą odpowiedź.

Można zamknąć/wyrzucić.

Poleć forum