1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ap 2.5 a starsze iXtreme

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Raduu, Styczeń 13, 2011.

1. Raduu

Raduu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    nie jestem pewien przeróbki wgranej do mojego napędu, i mam pytanie.
    Załóżmy, że mam wgrany LT, wkładam verbatimke z grą z AP 2.5[sprawdzoną abgx360] do x', zostaje oflagowany?
    Jeśli tak, jest inny sposób sprawdzenia jaką się ma przeróbke bez otwierania konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie, do końca nie sprawdzisz bez otwierania

4. Raduu

Raduu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie, w sensie nie dostane flagi?

Przy okazji inne pytanko, z góry dziękówa.
    Jeśli będe miał gre niezabezpieczoną do grania po Live!, i będe grał na niej tylko offline, to w przypadku innych, zabezpieczonych obrazów gier zmienia się kwestia otrzymania bana?

5. CaZa

CaZa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    sama kwestia bna sienie zmieni. na zabezpieczonej mniejsze ryzyko, na niezabezpieczonej 99% że od razu ban

Ale jeśli jesteś podpięty pod neta to prędzej czy później cie namierzą, takie cwaniaczki

6. cezeusz

cezeusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak przerabiasz napęd to trzeba się liczyć iż on-line nie pograsz. Takie konsekwencje przeróbek ;)

Wczytywanie...

Poleć forum