1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AP 2.5 metoda 3 dashy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez deviancer, Grudzień 30, 2010.

1. deviancer

deviancer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!
    Mam taki problem, wgrałem sobie 2 dashe Adventure i Animals tamten kolejny miałem już chyba wcześniej, chce uruchomić NFS:HP, gra się uruchamia bez problemu gdy nie ma włożonej karty pamięci, kiedy gra się odpali wkładam kartę jest wszystko ok, loguje się potem do profilu i gram. Jednak gdy karta jest cały czas włożona chce coś aktualizować, i wyskakuje jakiś błąd po chwili. Czy można jakoś temu zaradzić żeby nie wyciągać karty?

Moje drugie pytanie to chciałbym odtwarzać filmy divx na xbox, wiem że muszę podłączyć konsolę do sieci, czy nie zostanie ona jakoś zablokowana ? Jakieś dodatkowe instrukcje z tym związane?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    1.
    2. Moze zostac zbanowana. O jakie instrukcje Ci chodzi ?

4. masiusgn

masiusgn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    musisz za aktualizować konsolę jescze z gry asb albo tego need for speeda albo zrób tak weś jakiegoś pendrive sformatuj pod fat32 ściąg to: Dashboard kinect beta
    wypakuj skopiuj na pendrive włoż do konsoli i jak wyskoczy aktualizacja to za aktualizuj:D

Wczytywanie...

Poleć forum