1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ap 2.5 pytanko

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lukcie4740, Styczeń 20, 2011.

1. lukcie4740

lukcie4740 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mam pytanie. jak dobrze nagrac gre z ap 2.5 dokladnie chodzi o nfs. mam lt+. chodzi mi dokladnie jak dobrze przeleciec to w abgx i w jakiej wersji. oczekuje linka co do configuracji tego abgx, mialem tego tuta ale juz nie mam. prosze mi nie mowic, ze szukanie nei boli bo nei moglem go znalesc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dodo121_PL

dodo121_PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wszystkie tutoriale są w dziale Artykuły. Tutaj jest poradnik http://xboxforum.pl/iso-f31/przygotowanie-obrazu-iso-do-gry-na-lt-73831.html

Wczytywanie...

Poleć forum