1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ap 2.5

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez damian123333, Listopad 17, 2010.

1. damian123333

damian123333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bialystok
    Tak jak w temacie czy ktoś może mi wytłumaczyć co to jest ten AP 2.5 bo wyszedł teraz ten nowy Assasin i pisze na stronie że potrzebny jest AP 2.5.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Guardian

Guardian Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów
    AP 2.5 to nowy system zabezpieczen anty pirackich. Jesli masz przerobiona konsole, to sobie nie pograsz, poniewaz gra oflaguje Ci konsole i się nie uruchomi. Musisz czekac na nowy LT+
    Jesli masz nie przerobiona konsole to nie masz sie czym martiwć

Pozdrawiam

4. damian123333

damian123333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bialystok
    Mam przerobioną konsolę ale też mam bana.A co do tego ''oflagowania'' to znaczy że powiedzmy nagram sobie Assasina nowego i ten i oflaguje konsolę i potem nie będę mógł odpalić żadnej kopi zapasowej?

Poleć forum