1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ap 2.5

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Xonee, Listopad 19, 2010.

1. Xonee

Xonee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    siemka no wiec tak ostatnio jestem troche w tyle ;] yyy no i ktos mi wytlumaczy co to jest to "AP 2.5" czytalem tematy na forum o tym ale jakos nei znalazlem co to jest ? ... yy nowe oprogramowanie ? nowy dashbord ? prosze zeby ktos mi wytlumaczyl co i jak ;) z gory dzieki no i prosze opanujcie sie ... "uzywaj szukajki, naucz sie czytac itp." mowie jestem dosc gleboko w tyle ...

2. Lotnik421 Xbox One

3. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wszystko jest na tym FORUM ! Jak przelecisz kilkadziesiąt stron pierdół to sie odechce zadawania takich pytań.
    Bez urazy:p

4. Xonee

Xonee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    yhym o cos prosilem ... to daj mi linka gdzie to jest opisane jak jestes taki madry -.-"

5. lkimylpbjq

lkimylpbjq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To nowe zabezpieczenie od M$ które blokuje ci gry pirackie na nowym dashu , przy okazji banuje ci konsole ;)

6. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Nie banuje a flaguje. I to dopiero po uruchomieniu gry z AP 2.5. Bana dostaniesz dopiero jak sie do Live podłączysz i fala będzie.

7. ufoludekcrezy

ufoludekcrezy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska .
    Panowie nie chcę zakładać nowego tematu ale zapytam tutaj może ktoś mądrzejszy mi odpowie tylko proszę bez takich że mogłem poszukać na forum szukałem ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi jedni piszą tak drudzy inaczej.
    Mam x360 premium wczesniej mialem benq naped slabo czytal płyty kupilem samsunga wgralem firmware lt tylko podmienilem klucz na konsolke mam juz bana dostalem go w serwisie ale mam pytanie czy to nowe ixtreme lt+ bedzie mozna wgrac na samsunga probowalem ost. grac w ac:b i nie dało się prosił bym o wyjasnienie czy bedzie ixtreme lt+ na samsunga czy da sie to wgrać.

Poleć forum