1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ap 2.5

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez kondziu16, Listopad 4, 2011.

1. kondziu16

kondziu16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    Witam mam problem z grami z ap 2.5 aktualizowałem dasha i przeróbkę na 15399 i LT 2.0. Czy jest jakiś sposób na odpalenie gier z ap 2.5 trzeba jakoś inaczej abgx sprawdzić, doczytałem się na tym forum że trzeba czekać aż ktoś zripuje. Proszę o odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Musisz dograc patche do tego dasha albo abgx 1.0.5 allbo programem AP25 Auto Patcher 0.42b

4. Shimaru

Shimaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam podobny problem tz. Halo Reach przepuściłem przez ABGX 105 wypaliłem i wszystko śmiga, natomiast dokładnie w taki sam sposób postąpiłem z AC:BH i lipa, gra nie rusza.
    Może ktoś podać jak dokładnie w jaki sposób skonfigurować ABGXa pod gry z AP 25 na LT+ 2.0 ??

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Nie do kazdej wersji sa patche szczegolnie do pl najlepiej sciagnac gotowy obraz pod LT 2.0

Poleć forum