1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AP 2.6 i dręczący mnie pewien mankament.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gingerbread, Sierpień 20, 2011.

1. Gingerbread

Gingerbread Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Na wstępie, sam przerabiam konsole, przerabiam sobie gry programem ABGX, wgrywam najnowsze patche ap i tak dalej i nigdy nie było problemów, lecz ostatnio wgrałem nowego IXtreme LT+v1.91 i myślałem że wgram sobie nowe patche do Call of Duty Black Ops i będę sobie grał przez Xbox Live, sądząc że na stronie ABGX360 będzie pisać tak:

2011/06/16
    All AP25 replay data in the database has been updated as of 2011/06/14. See Defosho's AP25 games list and AP25 FAQ for details. Note that this replay data is meant for dashboard version 2.0.13146.0 and will not work if you haven't updated. For information and recommendations about the update, read Defosho's System Update FAQ and stefanou's FAQ.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

oczywiście jest to przykład data i dashboard był by obecny "599"
    Niestety jak wchodzę na stronę ABGX360 ukazuje mi się całkowicie inna tabela:

Important note that bears repeating about iXtreme LT+ v1.91 (and this probably applies to any subsequent firmware as long as additional random AP25 challenges [nicknamed "AP26"] are being used):

"Due to the new AP26 random challenges the safety freeze for unknown or bad AP25 data is no longer supported. Please ensure your AP25 data is correct for the dashboard version you are using."

This means that (for consoles which do AP25 checks [see the AP25 FAQ for info]):

AP25 backups (see the list of AP25 games) that are not patched with AP25 replay data will fail the normal AP25 challenges outright. (The normal AP25 challenges from the DAE table are still being performed along with the new random "AP26" challenges.)
    AP25 backups that are patched with old/incomplete/bogus AP25 replay data will fail the normal AP25 challenges outright.
    AP25 backups that are patched with current AP25 replay data will fail the normal AP25 challenges outright when the DAE table is updated again. So far the DAE table has only been updated through system (dashboard) updates but it could possibly be updated by other means.
    Any of these failures will probably flag your console for a ban in the next banwave. As always you should be very wary of system updates and carefully follow the news here as well as on team-xecuter.com and xbox-scene.com.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

z której to nie za wiele rozumiem, są te patche czy nie, z angielskiego jestem dość dobry i większość rozumiem ale pogubiłem się z tymi przykładami gdzie nie mam pojęcia o co chodzi.

Teraz moje pytanie NAJWAŻNIEJSZE!

Wystarczy że przepuszczę obraz przez ABGX360 i on dogra sobie wszystkie pliki tak jak to zawsze robił i będę mógł grać na Xbox Live jak to było wcześniej? (mam 1.91 i dash 599),
    czy na razie nie ma wogóle możliwości gry przez internet i trzeba czekać.
    Proszę mi to wytłumaczyć bo nie czaje tego.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Po prostu nie ma do PL wersji patha .
    Pobierz wersje ENG i grasz - sprawdzone.

Wczytywanie...

Poleć forum