1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AP2.5 pare pytan

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez micielk, Grudzień 20, 2010.

1. micielk

micielk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam apre pytan odnosnie AP2.5. Posiadam konsole z wgranym ixtreme 1.6 nie byla nigdy podlaczona do sieci i nie bedzie. Wiekszosc iso pat****e do wave 3 (ostatnio Vanquish). Posiadam dashboard 2.0.9199.0 i teraz mam takie pytania:

1. Czy po zmianie dashboardu na 2.0.12611.0 wczesniej przerobione gry beda mi dzialaly?

2. Czy po updatejscie do AP 2.5 gry beda wymagaly patchy? czy wystarczy ze przerobie je na wave 3 jak to zawsze robilem?

Prosze o odpowiedz
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Odpowiedzi na Twoje pytania są już na forum.

W Twoim wypadku radził bym, albo zastosować technikę 3 daschy, a następnie przejść na LT+, lub od razu przejść na LT+.

Wracając do pytań:
    1. Starsze tytuły będą Ci działały.

2. Nie wiem co to znaczy "czy po updatejscie do AP 2.5 gry będą wymagały pachy....".
    Gry z A.P 2.5 nie odpalą Ci na ixtreme 1.6, jedyna możliwość to jak już odpisałem "technika 3 daschy", lub wgranie nowego firmwera do DVD Romu tzn. LT+.

Gdy wgrasz najnowszego dascha i spróbujesz odpalić kopie gry posiadającą zabezpieczenia konsola zostanie oflagowana, a gra i tak się nie odpali wyświetlajac komunikat o błędzie odczytu płyty.

Offtop
    Jak świeżak założył nowy temat?

Wczytywanie...

Poleć forum