1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

AP25 i Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jaroszy, Styczeń 26, 2012.

1. Jaroszy

Jaroszy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sandomierz
    Witam.Mam do was takie pytanie.Mianowicie dzisiaj wgrałem sobie nową przeróbkę l.t 3.0 i mam grę Halo reach , która posiada zabezpieczenie AP25. Czy z lt 3.0 mam przelecieć abgxem oraz 360 games patcherem w celu zdjęcia zabezpieczenia AP25 czy mogę smiało przegrać z zabezpieczeniem i konsola otworzy grę ? A drugie moje pytanie dotyczy neta w konsoli. Z tego co słyszałem można bez obaw łączyć się z XBL przy lt 3.0 czy to prawda ? Moja konsola nigdy wczesniej nie była łączona z netem i nie jest oflagowana.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Przepuszczasz grę przez ABGX360 on dogra pacze odpowiednie i wypalasz, jak chcesz być bezpieczny w sieci to najlepiej Liteon Ihas ;)

4. Jaroszy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sandomierz
    A czy lt 3.0 nie powinien odtwarzać gier z zabezpieczeniem ap25 ? A jeszcze pytanie w sprawie tej sieci jeżeli wejdę np na xbl ale nie w celu gry tylko np w celu pobrania jakiegoś motywu itp to też grozi mi ban czy tylko kiedy gram ?

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    LT+3.0 odtwarza AP25 ale żeby to zrobił musisz dograć odpowiednie pacze przepuszczając go przez ABGX360, jeśli tego nie zrobisz to nie będzie działać (kopia będzie się nadawać na LT+2.0), Nie musisz grać oni paczą na LT a nie czy płyta oryginalna itp. chociaż na LT+3.0 jest małe prawdopodobieństwo ale zawsze jakieś jest :)

6. Jaroszy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sandomierz
    Ok rozumiem. A wiesz może gdzie mogę znaleźć odpowiednią konfigurację abgx 1.06 ?

7. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
  8. Jaroszy

Polubienia:
    0